Jak sbalit holku, když se jmenujete George Clooney

The Hollywood Reporter odtajnil příběh George Clooneyho, režiséra nadcházejícího filmu Suburbicon a teď také otce dvojčat, jak požádal právničku za lidská práva o ruku. Jak zjistil, že ona je ta pravá a proč se nakonec vzdali novinářům při jejich svatebním víkendu ve Venice?

Jak George Clooney mohl vědět, ze Amal je ta pravá?

Clooney potkal Amal Alamuddin v Lake Como v Itálii, kde vlastnil a stále vlastní dům. V době, kdy tudy projížděla s jejich společnou přítelkyní směr Cannes v červenci 2013.“ Myslel jsem si, že je nádherná, vtipná a očividně chytrá“ říká a dodává, že v ten den spolu začali jako kamarádi, kteří si psali e-maily a mluvili o běžných věcech – ale po chvíli oba zjistili, že je mezi nimi romantické propojení. V říjnu 2013 Clooney pozval Amal, aby ho navštívila v londýnských historických Abbey Road studiích, kde dohlížel na svůj tehdejší film Památkáři. Poté šli ven na večeři.

„Bylo to skvělé první rande“. Strávili spolu Vánoce v Cabo v SAN Lucas a pak jeli na safari do Keni. Když se vrátil do LA, ukázal fotku Amal svému příteli. „Měl jsem její fotku, jak se dívá dozadu na žirafy a usmívá se“ dodává, “ a řekl jsem mu, že se ji chystám požádat o ruku“. To byl únor 2014 a Clooney začal plánovat každý detail žádosti jako třeba hudební doprovod. Ona nic netušila.

Byla v Anglii, vracela se zrovna do LA a mluvila se svými rodiči, kteří se zajímali o jediné – jaké jsou Georgovy záměry? A ona odpověděla: „Berte to v klidu, vždyť spolu chodíme jen 6 měsíců“. A pak se to stalo. K jejich zasnoubení dne 28. dubna 2014 Clooney připravil k večeři těstoviny.“ A pak po šampaňském, po večeři, jsem jí řekl, že v šuplíku je zapalovač na zapálení svíček a ona se pro něj natáhla a vrátila se s prstenem. A já si klekl a dělal přesně všechno tak, jak se má. Měl jsem playlist s písněmi od Rosemary (jeho teta byla zpěvačka Rosemary Clooney) a já čekal až zazní píseň why shouldnt i? Proč ne já? Proč bych neměl chytit příležitost, když jsem se zamiloval, proč bych neměl chtít poznat lásku? Je to opravdu skvělá píseň, o tom proč bych neměl být zamilován. Hudba hrála a ona byla úplně jako, pane bože!!! A stále při tom zírala na ten prsten a opakovala „O můj bože“.

Po zhruba 20 minutách, kdy už mi tuhlo koleno, se konečně vyjádřila – ANO, trvalo to tak dlouho, protože byla v naprostém šoku. Clooney řekl, že si dělal obavy, jestli to na ni nebude moc brzy, ale neměl pochyby o tom, že jsou stvoření přímo pro sebe. Vzali se v září toho roku v Benátkách.“ Neřekli jsme nikomu, že se to chystáme udělat, ale nějakým způsobem to někdo zjistil. Ach bože! Zpočátku se snažili skrývat před fotografy, ale poté si to rozmysleli. „Seděli jsme na lodi a já řekl, víš ty co? Proč bychom se měli schovávat? Neměli bychom se za takovou věc stydět. Tak jsme vstali a zamávali.“  Mezitím co se Amal musela upravit před fotografy, Clooney řekl že jsou oba extrémně šťastní. Vzápětí odcestovali zpět do Benátek na premiéru jeho nového filmu Suburbicon, kde se objeví i jeho velmi dobrý kamarád Matt Damon, který byl také součástí Clooneyho svatby.

 

„Každý jediný den mého života se cítím šťastný“, řekl Clooney THR. „Šťastný v práci, ale ještě šťastnější, že jsem našel někoho, kdo je pro mě perfektním partnerem. Někdy věci nejdou podle plánu, ale třeba najdeš někoho, s kým je ti určeno zůstat až do konce života. Tak to cítím a vím, že tak to cítí i Amal.“

 

Vojtěch Blažek

 

Předchozí článekRecenze: The Deuce: Špína Manhattanu- penisy, vymazlené retro a nuda
Následující článekOhlédnutí za letními láskami s Dobrými knihami

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 − 3 =