Jak mít sex na dálku

Snad každý z nás se alespoň jednou v životě musel potýkat s odloučením partnera, ať už šlo o dlouhodobý vztah na dálku nebo pracovní cestu do zahraničí. Občas ale vyvstane otázka, do jaké míry to ovlivní náš milostný život, který je podstatnou součástí zdravého vztahu. Pojďme se společně podívat na to, jak mít sex na dálku a pořádně si ho užít.

V minulosti nebyly vztahy na dálku nic neobvyklého, stejně tak je tomu i dnes. Rozdíl je v tom, že dnešní moderní technologie (mobilní telefony, počítače a internetové připojení) nám velmi dobře pomáhají překonat jakoukoliv vzdálenost. Zatímco dříve museli partneři dlouho čekat na vytoužené milostné psaní, dnes spolu mohou lidé komunikovat kdykoliv a v podstatě i kdekoliv, pokud to umožňuje mobilní či internetové připojení. Navíc náklady bývají v dnešní době opravdu nízké.

1Sex po telefonu

Photo by Jonas Leupe on Unsplash

Mobilní telefon je úžasná vymoženost. Můžete ho použít nejen k telefonování a psaní zpráv, geniálně také poslouží k virtuálnímu „sexování“. Se svým protějškem si můžete posílat chlípné sms (tzv. sexting), rajcovní fotky – nahé či v sexy erotickém prádélku – nebo si můžete vzájemně nahrávat a posílat hlasové zprávy s těmi nejtajnějšími touhami a přáními.

2Erotický video chat

Photo by Mihail Tregubov on Unsplash

Pokud máte kvalitní připojení, počítač/notebook a webkameru, můžete se s partnerem oddávat sexu přes chatovací aplikace, jako jsou například Skype, Zoom nebo Google Meet. Pohled na sebeuspokojování drahé polovičky bude jistě vzrušující, velkým plusem je navíc přenos zvuku. Navzájem se tedy nejen uvidíte, ale i uslyšíte. Zajímavým zpestřením je také možnost sdílení obrazovky – díky této šikovné věcičce můžete třeba společně sledovat lechtivé filmy.

KOUKNI SE  Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

3Teledildonické hračky

Photo by Gwen Mamanoleas on Unsplash

Víte, že existují erotické hračky, které se dají ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu? Partner tedy může například ovládat partnerčino dildo či vibrační vajíčko, zatímco si něžná polovička může přes telefon pohrát s jeho masturbátorem nebo umělou vagínou. Pokud navíc hračky přes web spárujete a synchronizujete jejich funkce, může to simulovat, jako byste si milostné hrátky užívali spolu a simultánně. Jedinou nevýhodou jsou vyšší pořizovací náklady, a sice několik tisíc korun.

4Erotické dopisování

Photo by Joanna Kosinska on Unsplash

Že muži bývají vizuálně vzrušivější než ženy, je obecně známý fakt. Zajímavou alternativou proto může být pro něžné pohlaví erotické dopisování. Čekat na vytoužené milostné psaní nám může připadat samo o sobě vzrušující. Tuto romantickou a pro někoho možná zastaralou činnost můžete okořenit tím, že si vytvoříte vlastní alter ega a napíšete společně erotickou povídku na pokračování. Zapojíte tak nejen svou fantazii, ale obohatíte i slovní zásobu o pár necudných pojmů.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eleven + 15 =