Sexting – živá voda vašeho sexuálního života

Víte, co to je sexting? Tenhle výraz v sobě spojuje slova sex a textil. Tedy rozesílání zpráv. Rozumí se samo sebou, že erotických zpráv.

Ačkoliv jsou konzervativci přesvědčeni, že mobilní telefony zabíjejí vztahy, sex i veškerou vášeň, která může dva lidi pojit, vše se zdá být trochu jinak.

Pokud provozujete sex takzvaně na světlušku, řítí se erotika do záhuby. Světluškou se rozumí svítící displeje mobilních telefonů, ve kterých každý sám v manželské posteli sledujete to, co vás právě zajímá. Vaše pozornost je obrácena k vašim přátelům, vtipným videím, mailům, nebo práci. V podstatě ani o tom druhém nevíte. Tady mají pravdu všichni ti, kteří považují mobilní telefony za zabijáka partnerské vášně. Ale vše může být trochu jinak.

Zkoušeli jste napsat partnerovi zamilovanou zprávu? Ne, nemyslím: „K večeři bude čočka na kyselo, přijdu v pět, miluji tě, pa.“ Mám na mysli skutečně erotickou zprávu, která ho rozhodí. Třeba: „Od rána na tebe myslím. Zapomněla jsem si vzít kalhotky a už teď přemýšlím, jak bych se dostala do kalhot tvých.“

Vyšší level jsou fotografie. Můžete vyfotit jen svůdný detail, nebo mu to poslat všechno pěkně tak, jak to má rád. Každý kousek, který na vás obdivuje, nebo jen malý kousek vás s lechtivým vzkazem.

sexting

Důležitou roli hraje načasování. Víte, že má důležitou schůzku, obchodní jednání, nebo stojí frontu na finančním úřadu a rozhodně nemůže hned reagovat, nebo sednout do auta a narušit vám polední pauzu? Jen do toho. Je na návštěvě u rodičů a zrovna řeší, jak povyrostla sadba rajčat a že nezaprší a nezaprší…Pošlete mu něco, na co nezapomene.

sexting

Ještě důležitější, než načasování je nejednat zbrkle. V telefonním seznamu máte jistě spoustu známých či příbuzných, kteří by takový malý omyl brali s humorem. Taky tam máte několik takových, kteří by si mohli myslet, že snad máte hříšné myšlenky na románek v práci, nebo snad zálusk na nadřízeného, kamaráda, bratrance…

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

Zkrátka neberte mobil, jen jako nutné zlo, které nás svou sítí odsoudilo být navždy v kontaktu. Užijte si právě to, že můžete být kdykoliv v kontaktu. S tím, s kým chcete. A okořeňte si tím život.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 2 =