Jak jsem poznal vaši matku: 10 celebrit, které si zahrály epizodní role

V březnu to bude již pět let, co skončilo vysílání seriálu Jak jsem poznal vaši matku, ale přesto jej lidé sledují stále dokola. A není divu. Neotřelý humor a sympatické postavy si zamiluje každý. Během devíti sérií se zde vystřídala řada známých tváří a nejednalo se vždy o herce. Které nejzajímavější celebrity se ukázaly na obrazovce ve vedlejších rolích?

10Rachel Bilson

Související obrázek

Předtím než se dozvíme skutečnou identitu matky, v průběhu seriálu se zde vyskytuje několik žen, které hrály v životě Teda Mosbyho důležitou i méně důležitou roli. Jednou z potenciálních matek byla i Cindy (vlevo). Ukáže se, že Cindy je ve skutečnosti zamilovaná do své spolubydlící, kterou je budoucí paní Mosbyová (Cristin Milioti).

9Laura Prepon

Související obrázek

Herečka Laura Prepon se proslavila především svou rolí v sitcomu Zlatá sedmdesátá, kde ztvárnila postavu Donny Pinciotti. Nicméně se párkrát objevila i jako Tedova přítelkyně Karen, se kterou chodil na škole. Lily a Marshall ji nesnášeli a měli pro to pádné důvody. Vždycky se chovala povýšeně, sobecky a s Tedem zacházela jako s odpadem.

8Katie Holmes

Během prvních epizod Ted vzpomíná na halloweenskou párty, kde před lety potkal dívku v kostýmu dýně. Nevěděl její jméno, a tak ji nazýval Nemravná dýně. Dala mu sice své telefonní číslo, ale on ho ztratil a od té doby chodí na halloweenské párty v tom samém kostýmu, aby ho případně dívka poznala. O několik let se s ní opravdu znovu shledá a dozví se její pravé jméno, které je Naomi. Ukáže se však, že ani ona není jeho vyvolenou.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

7Enrique Iglesias

Výsledek obrázku pro enrique iglesias how i met your mother

Po rozchodu s Tedem se Robin zamilovala do cizince Gaela, kterého si zahrál známý španělský zpěvák Enrique Iglesias. Když z Argentiny odjíždí, rozhodne se ho vzít s sebou domů, ale pro jejich povahové rozdíly se zanedlouho rozešli.

6Jennifer Lopez

Související obrázek

Když se v seriálu objevila Jennifer Lopez jako Anita Appleby, tak to vypadalo, že Barney konečně našel svou spřízněnou duši. Vydala knihu s názvem „Samozřejmě, že jsi singl, koukni na sebe, couro!“, která se dá shrnout jediným slovem – NE. Pro Barneyho je tato žena opravdovou výzvou.

5James Van Der Beek

Související obrázek

James Van Der Beek se poprvé objevil ve třetí sérii, když hrál Robiina bývalého přítele Simona. Chodili spolu v době, kdy byla Robin popovou hvězdou. Jeho postava se objeví na návštěvě v New Yorku a Robin je jím stále okouzlena. Ostatní to ale nemůžou pochopit.

4Katy Perry

Výsledek obrázku pro katy perry how i met your mother

Další z mnoha Tedových lásek je postava, kterou ztvárnila americká zpěvačka Katy Perry. Hraje důvěřivou naivku a jelikož si nikdo nepamatuje její jméno, tak ji přezdívají Honey (Zlato). Díky její naivitě se stala snadným cílem pro Barneyho.

3Will Forte

Výsledek obrázku pro will forte how i met your mother

Barney si jako svého nového parťáka zvolil Randyho (Will Forte), muže, který nemá zdání jak komunikovat se ženami. Nicméně to s ním nevzdává a učí ho vlastní balící taktiky a nakonec vše dobře dopadne.

KOUKNI SE  Filmová práva na zombie videohru DayZ od českého studia koupili Britové

2Bryan Cranston

Výsledek obrázku pro bryan cranston how i met your mother

Z vážné postavy Waltera Whita ze seriálu Breaking Bad (Perníkový táta) se přesunul do komediálního sitcomu, kde si zahrál Tedova šéfa Hammonda Drutherse. Jeho směšná povaha rozčiluje Lily, a tak se na něj rozhodne použít Aldrinovskou spravedlnost. To ale nedopadne podle jejích představ. Rovněž Hammond ukáže Tedovi svou citlivou stránku, ale bohužel jejich přátelství nepotrvá navěky.

1Britney Spears

Související obrázek

Nejpozoruhodnější hostující herečka je Britney Spears. Její postava Abby pracuje u Stelly jako sekretářka a časem se bláznivě zamiluje do Teda. Ten ale miluje její šéfovou. Této příležitosti využije Barney, ale později toho téměř lituje.

Aneta Pfeiferová

Zdroje:
https://www.imdb.com/title/tt3390684/mediaviewer/rm1171904256
https://www.playbuzz.com/sebastianknight10/can-you-name-15-woman-ted-mosby-dated-in-himym
https://www.imdb.com/title/tt1115217/mediaviewer/rm220745216
https://www.okchicas.com/curiosidades/linea-telefonica-rechazar-chicos-sentir-culpa-invencion/
https://applauss.com/15-estrellas-invitadas-a-how-i-met-your-mother/
https://www.imdb.com/title/tt1795957/mediaviewer/rm102139136
https://ew.com/gallery/how-i-met-your-mother-guest-stars/
https://screencrush.com/how-i-met-your-mother-final-season-9-bryan-cranston-hammon-druthers/
https://weheartit.com/entry/54458060
https://www.minhaserie.com.br/novidades/18302-canal-sony-vai-fazer-maratona-de-todas-as-temporadas-de-how-i-met-your-mother

Předchozí článekTop 10 momentů Leonarda & Penny z Teorie velkého třesku
Následující článekJak často byste měli masturbovat? Vědci vám to poví

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 + 19 =