Jak by vypadala Hra o trůny, kdyby byla natočená v retro stylu 90. let?

Právě skončila sedmá série legendárního fantasy seriálu Hra o trůny, která slavila obrovské úspěchy a zlomila několik rekordů ve sledovanosti. Další série se fanoušci dočkají buď ke konci roku 2018, nebo na začátku roku 2019. Osmá série bude mít pouze 6 dílů a bude zároveň poslední sérií Hry o trůny.

Hra o trůny se od sedmé série nachází v momentě, kdy seriál dějově předběhl knihy, a tedy ani samotní fanoušci knih neví, co mají čekat. Nicméně spisovatel George R. R. Martin si pečlivě hlídá, aby tvůrci seriálu natáčeli v souladu s jeho představami. Kromě toho, že píše scénáře k některým epizodám, se pravidelně schází s producenty a údajně jim už sdělil, jak celý příběh skončí a jaké hlavní zvraty v jeho knihách budou. George R. R. Martin dokonce odmítal prodat práva na další série, dokud tvůrci neuhodnou, kdo jsou skuteční rodiče Jona Snowa. Tvůrci to po několikahodinovém bádání v Martinových knihách zjistili, a tak se spisovatel ujistil, že všichni, kdo se na seriálu podílejí, sdílejí jeho vizi.

V dlouhé pauze mezi oběma sériemi se můžete pobavit videem jednoho fanouška, který sestříhal záběry z Hry o trůny tak, aby vypadaly jako kdyby HBO natáčela seriál v 90. letech. Z videa ucítíte nostalgii starých HBO seriálů, na které se již dávno zapomnělo a jejichž styl už byl taky zapomenut.

Pavel Melotík

Předchozí článekBude Leonardo DiCaprio Jokerem v novém DC filmu od Scorseseho?
Následující článekPět filmových chyb v sérii Batman od Christophera Nolana

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =