Herci a jejich drobné fyzické vady

6

Milo Ventimiglia

Hvězda seriálu Hrdinové se narodil s odumřelými nervy na pravé straně úst a má díky tomu potíže s ovládáním spodního rtu. Kupodivu je to pro Mila výhoda, nejenže se na jeho sexy křivý úsměv chytly tisíce fanynek a nejedna herecká kolegyně, podlehl mu i Sylvester Stallone, který Mila obsadil v roce 2006 do role Roberta Balboa v posledním pokračování Rockyho .

5

Joaquin Phoenix                     

I další herecké hvězdě drobná nedokonalost přidala na sexappealu. Těžko si dovedu Joaquina představit bez jeho charakteristické jizvy na horním rtu, představiteli Johnnyho Cashe z Walk the Line to prostě dodává šťávu. Nutno dodat, že Joaquin k jizvě nepřišel při nějaké rvačce, ale v jeho případě se jedná o vrozený rozštěp rtu a patra.

4Mark Wahlberg 

Mark Wahlberg Wallpapers

Nejen seriálový Chandler měl třetí bradavku, s touto kožní anomálií se narodil i představitel drsných týpků Mark Wahlberg. Mark si ji ale nejspíš nechal odstranit, protože dnes po ní na jeho vypracovaném hrudníku není ani stopy. Mark ale na sobě pracoval nejen fyzicky, ale podstatně zlepšil i své herecké umění. Od podprůměrného hudebníka se propracoval přes céčkové filmy až k snímkům jako je Pot a krev, kde  dokázal, že rozhodně není špatným hercem. Jen škoda, že si to zkazil posledními Transformers.

3

Mila Kunis

Krásná americká herečka původem z Ukrajiny trpí heterochromií, různobarevností duhovky. Mila, která je v poslední době známá hlavně jako těhotná snoubenka herce Ashtona Kutchera, má jedno oko zelené a druhé modré. A není mezi slavnými sama, heterochromii má i David Bowie a Simon Pegg.

KOUKNI SE  Žluté květy: Podpořte český "spaghetti thriller" od režiséra Králů videa

 

2

1Andy Garcia

Kubánský herec patří mezi stálice Hollywoodu, díky jeho původu hraje nejčastěji zloduchy a mafiány. Málokdo ale ví, že se Andy narodil spojen se svým siamským dvojčetem, a tak si do dnes nese jizvy na rameni po chirurgickém rozdělení.

Jitka Kubátová

whatculture.com

Předchozí článekSérioví vrazi ve filmu: Ed Gein se stal inspirací k postavám vrahů v Psychu, Mlčení jehňátek a Masakru motorovou pilou
Následující článekRecenze: Festivalová Ida Mirky Spáčilové a druhý pohled

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 + four =