Galerie: První fotky z připravované čtvrté řady Comedy Clubu

Závěr roku se nenávratně blíží a s ním i bilancování, co se povedlo a co naopak vůbec. Hvězdy Comedy Clubu, jehož třetí sérii mohou diváci sledovat ve večerních hodinách na Prima Comedy Central, v tom mají celkem jasno. Rok 2018 byl velmi povedený a nabídl (ne)překvapivě nepřeberné množství absurdit, které přišly vhod nejednomu vystupujícímu.

Za Kukátko jsme se vydali na natáčení čtvrté série stand-up show Comedy Club, která rozhodně neměla o vtípky nouzi. O první místo se klasicky dělila inteligence sedící na pražském hradě, i ta v Brně. Ale vzhledem k tomu, že český humor nezná hranic, došlo i na Bratislavu. Nechyběli ani údajní uprchlíci, šílené manželské, opilecké a mezigenerační historky. Někteří se dokonce nebáli před publikem vytáhnout vlastní děti.

V nové sérii se opět předvede silná sestava známých tváří jako Tomáš Reitz, Martin Filippi, Adéla Elbel, Tomáš Plhoň, Daniel Ferenc, Jaroslav Cerman a řada dalších komiků, které brzy uvidíte v nových dílech. A níže již ochutnávka prvních fotek z natáčení (autorem fotografií je Milan Bureš):

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 − 1 =