Ed Sheeran zpívá a hraje v nejnovějším dílu seriálu Hra o trůny. Přežil to?

Nedávno měl premiéru nejnovější díl sedmé řady Hry o trůny s názvem „Dragonstone.“ Dlouhá pauza mezi šestou a sedmou řadou ale nebyl jediný důvod, proč se fanoušci Hry o trůny na nový díl těšili. V premiérovém dílu si zahrál a zazpíval i slavný kytarista a zpěvák Ed Sheeran.

Ed Sheeran není zdaleka jedinou hvězdou hudební branže, která se v seriálu objevila. V epizodě „Rains of Castamere“, která je populární kvůli scéně s krvavou svatbou, si zahráli Coldplay. Kromě nich se v seriálu objevila i skupina Snow Patrol nebo zpěvák Jónsi Birgisson z kapely Sigur Ros.

Ze všech těchto hudebních hvězd je Ed Sheeran jediný, kdo se může chlubit rozhovorem s Aryou Stark. Oba dva se objevili ve scéně, kdy Arya narazí na skupinu bojovníků prchající z masakru, který se stal na hradě lorda Waldera Freye. Zatímco Ed Sheeran zpívá, Arya se přiblíží ke skupině bojovníků, kteří patří k Lannisterům. Arya Sheeranovi pochválí jeho krásnou píseň. Sheeran jí odpoví, že je úplně nová. Skupina bojovníků poté spolu s Sheeranem pozve Aryu na „grilování“ právě uloveného zvířete. Poté si Sheeran s Aryou krátce promluví a scéna končí.

Ed v rozhovoru prozradil, že ve scéně se prakticky nic akčního nestane. Sheeran tedy scénu přežije, ačkoli je Lannister a Arya zrovna v lásce nemá. Půjde jen o rozhovor a jednu krátkou píseň. Diváci i přesto nadšeně jásají a jsou nadšení z camea slavné britské hvězdy populární hudby.

KOUKNI SE  Trailer: Tiché místo: První den mimozemské invaze

Zde je celá scéna s Edem Sheeranem v originále:

 

Pavel Melotík

Zdroje: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/game-thrones-ed-sheeran-lands-westeros-1021568

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three × three =