Druhý trailer k psychologickému hororu Tiché místo

Vítejte ve světě zdevastovaném invazí neznámých bytostí. Že už to tady bylo stokrát? Máte pravdu. Psychologické hororové drama to bere z trochu jiného konce. Příběh filmu se odehrává nějaký čas po napadení Země. Sledujeme rodinku žijící na americkém venkově. Kdesi mimo centrum všeho dění. Na samotě u lesa by se dalo říct. S jedním markantním rozdílem. Nesmí vydat jedinou hlásku, jediný zvuk. Rodina totiž žije ve světě, kde ticho znamená život a sebemenší hluk smrt.

Připravte se na hutnou atmosféru, akci a drama až do konce. Bude to napínavé jako kšandy. Dokazuje to trailer i tvůrčí a herecká kvalita. Režisér snímku je John Krasinski (Mariňák, Prázdniny, Monstra vs. Vetřelci, Univerzita pro příšerky, 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází, Detroit). Kromě režie se podílel na scénáři a zahrál si hlavní roli otce rodiny (3 in 1). Krasinski s herečkou Emily Blunt ztvární manželský pár, který si nemusí na nic hrát. Protože od roku 2010 jsou manželé také ve skutečnosti.

Jak se rodině podaří žít ve světě ticha, kde jakýkoliv malý zvuk láká neznámou hrozbu, se můžete přijít podívat do českých kin od 3. května 2018.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com, www.youtube.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + eight =