Série Command & Conquer, která si prošla omlazovací kůrou, se ukázala v novém traileru. Navíc se pochlubila datem vydání.

O tom, že se chystá remasterovaná verze prvního dílu kultovní strategie Command & Conquer jsme již psali minulý rok na podzim. Článek si můžete přečíst zde. Zmiňovali jsme i navíc informaci, že se možná pracuje na předělávce prvního Red Alertu. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a hráči se mohou těšit rovnou na celou remasterovanou kolekci. Ta tedy obsahuje nejen původní Command & Conquer z roku 1995, ale i tedy první Red Alert, včetně jeho datadisků Covert Ops, Counterstrike a Aftermath. Doufám, že všichni milovníci strategií, stejně jako já, skáčou až do stropu.

Oproti původní verzi se bude remaster lišit především ve vylepšené grafice. Ta bude moct běžet až v rozlišení 4K. Co se ještě týče grafiky, ta prošla značným vylepšením, stejně tak i filmové sekvence mezi jednotlivými misemi a dokonce i herní hudba. Samotná hratelnost zůstala nezměněna. Drobných úprav se dočkalo uživatelské rozhraní a ovládání, tak aby vyhovovalo nárokům dnešních hráčů. Součástí kolekce bude i editor map a samozřejmě multiplayerový režim. Zajímavostí je, že na remasteru, kromě Electronic Arts, pracovalo i studio Petroglyph Games, jež je z velké části tvořeno bývalými zaměstnanci studia Westwood, které je podepsáno pod původními hrami série Command & Conguer.

Základní edice bude stát 19,99 euro, což je velmi příjemná cena. K dispozici budou i dvě sběratelské edice. Ta první láká, kromě samotné kolekce, na USB klíčenku, plakát, soundtrack a další drobnosti spojené se hrou. Ta druhá obsahuje navíc modely tanku Mammoth a věže Tesla Coil. Jelikož se však jedná o exkluzivní edici k výročí 25 let od vydání původní hry, odpovídá tomu i cena, která se vyšplhá na 149,99 euro. Což není zrovna málo. Command & Conquer Remastered Collection si můžete již nyní předobjednat, a to jak na Originu, tak na Steamu. Samotná hra pak vychází 5. června.

KOUKNI SE  První trailer na film podle herní předlohy Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Martin Kudělka

Předchozí článekKoronavirus zasadil hernímu byznysu tvrdou ránu
Následující článekLéčba a prevence pro každého v době koronavirové

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − 11 =