Co muže vzrušuje na ženském těle

Žádná žena by se neměla stydět za svůj zevnějšek – muži totiž vnímají ženskou krásu zcela odlišně než zástupkyně něžného pohlaví. Na ženském těle se nachází spousta míst, která muže odnepaměti sexuálně vzrušují. A nemusí se jednat jen a pouze o obligátní erotogenní zóny, jako jsou prsa a zadek. Každý člověk je totiž originál a je jinak sexuálně vzrušivý. Pojďme se společně podívat na to, co muže vzrušuje na ženském těle nejvíce.

1Záda a šíje

Photo by engin akyurt on Unsplash

Útlá dlouhá šíje a ladná křivka zad muže dokážou spolehlivě vzrušit. Právě proto si úspěšní módní návrháři stále více libují v róbách, které odhalují buď celá záda, nebo alespoň ramena a šíje. Působí tak něžně, jsou elegantní a zároveň nechávají dostatečný prostor mužské fantazii. Koho z nich by koneckonců nelákala představa něžného laskání partnerčina krku?

2Rty a zuby

Photo by Thái An on Unsplash

Mužům se na ženách líbí velké, plné a přirozeně barevné rty a rovné bílé zuby. Pokud se žena ráda a často směje, o to víc bude u opačného pohlaví bodovat. Když navíc přidá takové svůdné kousnutí do rtu, ve svádění toho druhého bude zaručeně úspěšná. Co se líčení týče, vsadit by měla spíše na přirozenost a střídmost, výrazně rudé rtěnce dávno odzvonilo.

3Vlasy

Mužská populace dává u žen z větší části přednost dlouhým kadeřím, někteří navíc preferují i určitou barvu vlasů. Ať už je to jakkoliv, zdravé vlasy jsou vždy krásné. Zajímavostí je i fakt, že u spousty mužů bývají vlasy součástí erotických představ a fantazií. Někteří je také zapojují do milostné předehry, kdy za ně partnerku něžně tahají nebo se jimi nechají lechtat v obličeji či na břiše.

4Nohy

Photo by Ana Dujmovic on Unsplash

Dlouhé, štíhlé a opálené nohy bývají symbolem ženské krásy a elegance. Nutno však říci, že mnozí zástupci silnějšího pohlaví dávají přednost vysportovaným lýtkům a silným stehnům. Odhalené nohy jsou zkrátka pro muže velice zajímavý vizuální podnět. Dost možná i proto, že v dobách minulých je ženy po celém světě skrývaly pod punčochy a dlouhé suknice, a pokud žena odhalila kotník, okolí to považovalo za akt svádění.

5Bříško, boky a hýždě        

Photo by Pars Sahin on Unsplash

Nejvíc sexy jsou podle mužů ženy s postavou přesýpacích hodin, které mají široké boky a úzký pas. Široké boky jsou symbolem plodnosti a sexuální vyspělosti a muži za ně partnerku nejen při milování rádi drží. Úzký pas, ladné křivky a měkké, ploché bříško. Měkké proto, že ženy evolučně mají vyšší podíl podkožního tuku, jejich tělo je tak hebčí a měkčí. Ženy s větším pozadím bývají považovány za přitažlivější, ale ani malý pevný zadeček rozhodně nezůstane bez zájmu. Muži na ně rádi koukají a sahají, což v ženském mozku způsobí vylučování serotoninu, a dostaví se tak pocit štěstí.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

16 + 3 =