Nový film o soutěži krásy Misbehaviour s Keirou Knightley

Actor Keira Knightley arrives for the UK premiere of "Colette" during the London Film Festival, in London, Britain October 11, 2018. REUTERS/Simon Dawson

Nový film o soutěži krásy Misbehaviour s Keirou Knightley. O soutěži krásy bylo již natočeno několik filmů. Často se jedná spíše o komediální žánry, ale nově připravovaný snímek s britskou herečkou Keirou Knightley bude jiný. Nebude to nic podobného jako filmy ‘Krása na zabití‘ nebo ‘Slečna drsňák‘.

‘Misbehaviour‘ bude natočený dle skutečného příběhu. Film bude vycházet z událostí, které se odehrály na londýnské Miss World roku 1970. Na jeviště zde poněkud násilně vystoupilo nové feministické hnutí, které poukázalo na ponižování žen před 100 miliony televizních diváků. Hostitelem soutěže byl Bob Hope, který se během protestu přemístil do zákulisí. Byl v šoku a nechtěl se už na jeviště vrátit. Nakonec se nechal přesvědčit a soutěž pokračovala. K další kontroverzní situaci došlo poté, co korunku poprvé získala žena tmavé pleti, Jennifer Hosten.

Po boku Keiry si zde dále zahrají Gugu Mbatha-Raw (známá z filmu Irreplaceable You) a Jessie Buckley (známá ze seriálu Taboo).

Film bude režírovat vítězka BAFTA ceny, Philippa Lowthorpe. Snímek bude ve Velké Británii distribuován produkční společností Pathé. Datum vydání zatím není stanoveno. Keiru budete moci již brzy spatřit ve filmech ‘Louskáček a čtyři říše‘ (2. listopadu), následně v ‘Colette: Příběh vášně‘ (11. ledna 2019) a ‘The Aftermath‘ (1. března 2019).

Aneta Pfeiferová

Zdroje:
https://www.empireonline.com/movies/news/keira-knightley-starring-misbehaviour/
http://www.spiegel.de/panorama/leute/keira-knightley-ueber-herzogin-kate-ich-habe-niemanden-beschaemt-a-1232852.html

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 + 18 =