Jedno moudré přísloví tvrdí, že když je Březen, tak za kamna vlezem. Aby vám za těmi kamny nebylo smutno, doporučíme vám filmové a seriálové novinky, které vycházejí tento měsíc na DVD a Blu-ray v síti Magicbox. Nezapomeňte se podívat i na zajímavé novinky, které vyšly v uplynulých měsících.

5Doktror Spánek od Stephena Kinga

Film navazuje na děj filmu Osvícený, který popisuje hrůzné události, ke kterým došlo před 40 lety v horském hotelu Overlook. Nyní dospělý Dan Torrance se usilovně snaží vyrovnat se svým hrůzným zážitkem z hotelu. Vše se změní ve chvíli, kdy se setká s Abrou, odvážnou mladou dívkou obdařenou mimořádnými mimosmyslovými schopnostmi. Abra instinktivně vycítí, že Dan má stejné tajuplné nadání jako ona, a obrátí se na něj se zoufalou prosbou o pomoc. Tato nesourodá dvojice spojí své síly a pustí se do nemilosrdného boje na život a na smrt.

Hororový film podle Stephena Kinga vychází na DVD a Blu-ray 11.března v síti Magicbox.

4Nabarvené ptáče

Ve snaze uchránit své dítě před masovým vyhlazováním Židů, rodiče posílají syna k příbuzné na venkov kdesi ve východní Evropě. Chlapcova teta však nečekaně umírá a tak je dítě nuceno vydat se na cestu a protloukat se úplně samo divokým a nepřátelským světem, ve kterém platí jen místní pravidla, předsudky a pověry. Jeho snahu o doslovné fyzické přežití ale po válce střídá jiný boj. Boj, kterého si ani není vědom, boj sama se sebou, boj o svou duši, o svojí budoucnost…

KOUKNI SE  John Wick: Chapter 4 – našlapaný první trailer je tady

Nabarvené ptáče, které bylo nominováno i na Oscara, vychází na Blu-ray a DVD 25.března v rámci sítě Magicbox.

3Ženská na vrcholu

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena, kterou ztvárnila Anna Polívková, odjíždí na popud své tety s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit dovolenou na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde zažije nečekané dobrodružství a možná najde konečně tu pravou lásku.

Romantická komedie Ženská na vrcholu vychází 25.3 na DVD a Blu-ray.

2Psí kusy

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale za to veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání plnými doušky. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažít tak dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

Animovaný film pro celou rodinu Psí kusy si můžete vychutnat na Blu-ray a DVD. Film vychází u Magicbox 4.března 2020.

1Addamsová rodina

Addamsovi, nejstrašidelnější rodinka na světě je zpátky. Tentokrát se členové této vtipné a výstřední rodiny představí v animované podobě. Malí i velcí diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení.

Addamsovu rodinu si můžete vychutnat na DVD a Blu.ray. Fim vychází již 4.3.2020 u Magicbox.

KOUKNI SE  Tady jsou důvody, proč Johnny Depp vyhrál soud v USA, ale prohrál ve Velké Británii

Martin Kudělka

Předchozí článekPrvní recenze: 1917 uvádí vizi války na jeden záběr do reality
Následující článekRecenze: Ulicemi Brna proti proudu času

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen + fourteen =