Brad Pitt dochází k Anonymním Alkoholikům

NEW YORK, NY - NOVEMBER 04: 2015 Entertainment Innovator Angelina Jolie Pitt (L) and Brad Pitt attend the WSJ. Magazine 2015 Innovator Awards at the Museum of Modern Art on November 4, 2015 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for WSJ. Magazine 2015 Innovator Awards)

Před třemi roky požádala Angelica Jolie o rozvod. Pár dosud rozvedený není, protože se strhla bitva o svěření dětí do péče, kdy Jolie nejprve nechtěla, aby Brad Pitt měl k dětem vůbec přístup.

Jolie Pitta obvinila z alkoholismu a násilí. I z toho důvodů zřejmě Brad Pitt začal před 19 měsíci pravidelně navštěvovat svépomocnou skupinu Anonymních Alkoholiků a dokonce o tom veřejně promluvil:

„Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych se zbavil svých alkoholických návyků. Kolem mě jsou samí upřímní chlapíci, kteří dokážou o všem velmi otevřeně mluvit. Je to bezpečné místo, kde vás velmi málo soudí za to, jací jste. Bylo to skutečně osvobozující mluvit o svých temných stránkách. Faktem je, že každý z nás prožívá bolest, vztek i ztráty. Většinu času se schováváme, ale teď nastal čas prostě otevřít všechny ty krabičky a vyjít s tím na povrch.“

Brad Pitt si zaslouží palec nahoru za snahu dát věci do pořádku, přesto že není pravděpodobné, že za rozvod může jen on sám.

Charlie Brown

Předchozí článekSuvenýry z dovolené, které prostě nechcete
Následující článek3 rozdíly mezi evropským a americkým pornem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten − 9 =