Bezdětní hollywoodští herci a herečky

Jsou herci a herečky, kteří děti mají, a kteří ne. Dneska si představíme známé hollywoodské herce a herečky, kteří patří do druhé skupiny. Nebojte, nezmínil jsem všechny. Protože někteří mají na děti ještě dost času. Patří do mladších věkových kategorií. V seznamu naleznete ty herce a herečky, kteří se už potomků nedočkají nebo mají nejvyšší čas. Muži jsou více v pohodě. Koneckonců jsou plodní téměř celý svůj život. Naopak u žen po čtyřicítce klesá procento úspěšného a bezproblémového těhotenství. Biologické hodiny u nich zvoní na poplach. Něco jiného je, pokud herečky děti mít nechtějí nebo je mít nemohou. Ale toto všechno se dozvíte po přečtení následujících řádků.

1. Helen Mirren

Anglická herečka a držitelka Oscara, Helen Mirren, se stala nevlastní matkou již v roce 1997. Tehdy se vdala za otce dvou dětí. I přes tento fakt se nikdy nestala matkou svých vlastních dětí. A jelikož v roce 2015 oslavila své sedmdesáté narozeniny, tak se matkou zcela jistě nestane. Jediné, co Helen má, je velký výčet snímků (Excalibur, Šílenství krále Jiřího, Princ Egyptský, Stopařův průvodce po Galaxii, Královna, Red, Dluh, Univerzita pro příšerky, Láska na kari, Dáma ve zlatém).

2. Cameron Diaz

Herečka a modelka Cameron Diaz narozená v kalifornském San Diegu se také ještě nestala matkou. A co víc! Ještě se ani nevdala, a to už její věk ukazuje dvě čtyřky. Herecká hvězda filmů Maska, Něco na té Mary je, V kůži Johna Malkoviche, Charlieho andílci, Shrek, Box nebo Konzultant rozhodně o muže neměla a nemá nouzi. Chodila s takovými osobnostmi jako Jared Leto, Alex Rodriguez či Justin Timberlake. Pokud přemýšlí o mateřství, tak by měla začít konat, než bude pozdě. Biologické hodiny tikají a ukazují za minutu dvanáct.

3. Renée Zellweger

Renée Zellweger, rodilá Texasanka, se proslavila svou rolí Bridget Jonesové ve stejnojmenné filmové trilogii. V současnosti je rozvedená. Nyní jste ji mohli na veřejnosti vidět postupně randit s Jackem Whitem, Jimem Carreym nebo Bradleym Cooperem. Takže samá zvučná jména. Přes to všechno je bez dětí, a to Renée pomalu a jistě táhne na padesát.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

4. Winona Ryder

Herečka z Minnesoty byla na vrcholu své kariéry považovaná za jeden z největších sex symbolů té doby. Ti, kteří si Winonu nevybavují, pro ně mám nápovědu v podobě filmů, ve kterých hrála. Střihoruký Edward, Beetlejuice, Černá labuť, Dracula, Vetřelec: Vzkříšení. Doufám, že teď už se alespoň trochu rozpomínáte. Tak tahle, dnes již dáma ve středních letech (45 let) neokusila, jaké to je stát se matkou. Do jiného stavu nepřišla ani s jedním ze dvou známých herců, se kterými nějaký čas žila. Pro pořádek těmi herci byli Johnny Depp a Matt Damon.

5. Queen Latifah

Nejen herecky, ale také hudebně nadaná je Queen Latifah, která hraje především v komediálních filmech (Chicago, Scary Movie 3, Taxi, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, 22 Jump Street). Tato černošská umělkyně je ve svých čtyřiceti sedmi letech stále svobodná a bezdětná. Navíc se nikdy za nikoho neprovdala.

6. Kim Cattrall

Hvězda Sexu ve městě ve filmové i seriálové podobě letos oslavila šedesáté narozeniny. V seriálu/filmu hraje postavu vysoce sexuálně aktivní ženy (nymfomanky). A její skutečný život bude v něčem podobný s postavou, kterou ztvárňuje. Oproti Queen Latifah šla před oltář třikrát. Ale na děti nikdy nedošlo, a podle Kimina věku (60 let) ani nedojde.

7. Ricky Gervais

Tvůrce úspěšného komediálního seriálu Kancl se svých potomků určitě nedočká. Herec, který se objevil například v trilogii Noc v muzeu nebo ve fantasy Hvězdný prach žil celých 31 let s Jane Fallonovou. U Gervaise je to jiné. Má sice už 55 let, ale důrazně podotkl, že děti mít nechce. Jednoduše proto, že jim nechce věnovat šestnáct let svého života, a protože dětí je na světě až příliš, tak proč dělat další. To je, řekl bych, dost tvrdý postoj k otázce založení rodiny.

8. Jennifer Aniston

Světě div se! I taková herecká hvězda, která určitě nemá o nápadníky nouze, nepoznala, jaké to je být matkou. Alespoň ne v reálném životě, v herecké profesi dozajista několikrát. Navzdory jejímu pokročilému věku je stále hojně sledovaná médii a paparazzi. Proč? Neustále, nejčastěji prostřednictvím pořízených fotek, se spekuluje, jestli Aniston není už náhodou těhotná. Takže pokud neporodila v tajnosti a dítě neodložila, tak zůstává herečka, kterou proslavila role Rachel v seriálu Přátelé, bezdětná.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

9. Mickey Rourke

Herec, který začínal jako profesionální boxer (v Česku si vysloužil přezdívku Roura) se dnes pomalu přesouvá do hereckého důchodu. Jak se zdá, ani on o dětech nepřemýšlí. Od té doby, co Mickeymu zabránil v sebevraždě jeho pes, řekl: „Moji psi jsou moje děti.“ Herec z filmu Wrestler, který má 4 roky po šedesátce, má tedy nejspíš už jasno. Zvířata, konkrétně jeho psi Rourkeovi, jako děti úplně bohatě stačí.

10. Ashley Judd

Těžko říct, proč zůstává bezdětná také další známá americká herečka Ashley Judd. Nejspíš to má spojitost s jejím výrokem, že je nerozumné mít děti, když takový počet dětí hladoví k smrti v chudých a zaostalých zemích. Tím určitě myslí život dětí v afrických zemích. Pro Ashley je nejspíš důležité zlepšit život africkým dětem, než si pořizovat své vlastní. Je to určitě ušlechtilé rozhodnutí, a když to tak vidí a cítí, proč ne.

11. James Woods

Dnes již zasloužilý herec, který za pár dní oslaví sedmdesáté narozeniny, byl za svůj život dvakrát ženatý. Vidět jste ho mohli ve filmech jako Polda, Chaplin, Nixon, Casino, Kontakt, Vítězové a poražení, Divoké vlny, Útok na Bílý dům. Jeho první manželství trvalo krátce a druhé o moc déle nevydrželo. Takže jeho bezdětnost se dá pochopit, i když je to škoda. Spousta hereckých kolegů si Woodse nemůže vynachválit, tak je škoda, že nebude mít syny nebo dcery, kteří by byli jako on. Mohli pokračovat v jeho odkazu.

12. Fran Drescher

Výrazná židovská herečka je známá především rolí Fran Fine v seriálu, který sama vytvořila – Chůva k pohledání. Jako jednadvacetiletá se vdala za Petera Marca Jacobsona. Poté, co se v roce 1999 Jacobson veřejně přiznal k homosexualitě, manželství skončilo rozvodem. O rok později zjistili u Fran rakovinu děložního čípku. Na rakovinu se přišlo v raném stádiu, došlo k úspěšné léčbě bez chemoterapie. Přesto herečka nebude moct mít děti.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

13. Christopher Walken

Jeden z nejstarších herců ze seznamu Christopher Walken (74 let) se oženil jenom jednou. Se svou ženou castingovou režisérkou Georgianne Walkenovou žije od roku 1969. Přesto pár nemá a nejspíš ani už nebude mít žádné potomky, pokračovatele rodu Walkenů. Walken není žádný herecký nešika, ba naopak. Má toho za sebou hodně (Pravdivá romance, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Mravenec Z, Ospalá díra, Nesvatbovi, Klik, Orel Eddie, Kniha džunglí; Chyť mě, když to dokážeš).

14. John Cusack

Předposledním z řad herců a hereček, kteří jsou bezdětní, je padesátiletý zkušený americký herec John Cusack (Řekni cokoliv…, Hráč, Con Air, Tenká červená linie, Porota, Identita, Komorník, 2012). Přes všechny svobodné herecké kolegyně, se kterými se sblížil, zůstal až do současnosti svobodný a bezdětný. Dosud nezažil atmosféru svatby v pozici ženicha.

15. Marisa Tomei

Její jméno není příliš známé, i když má na kontě velký počet filmů. Více či méně úspěšných. Do povědomí široké veřejnosti se dostává nyní. A to díky roli tety May. Ano, ano. Tetička, která vychovává Petera Parkera/Spider-Mana. Poprvé se objevila už ve snímku Captain America: Občanská válka. Více prostoru dostane v blížícím se filmu Spider-Man: Homecoming. Možná právě to, že se ještě nestala matkou, stojí za tajemstvím její krásy. Protože podle mě na padesát dva rozhodně nevypadá. Jak navíc sama řekla, není velkou fanynkou manželství jako instituce a nechápe, proč ženy potřebují mít děti, aby byly považované za kompletní lidské bytosti.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.ranker.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

6 − 5 =