Avengers 4 Endgame trailer je tu

Je tu nový trailer na Avengers 4! Sequel na letošní nezapomenutelný film Avengers Infinity War byl až doteď držen v tajnosti. Nebylo nám ani naznačeno, jak se nový film bude jmenovat. Teď už ale máme první trailer a nezbývá nám, než se těšit na duben příštího roku. To vše chvíli po tom, co byl odtajněn druhý trailer na Captain Marvel.

Trailer začíná hlasem Tonyho Starka, který je ponechán na pospas smrti s nedostatkem kyslíku. Na zemi mezitím vidíme zničené města a ruinu budovy Avengers. Steve, Natasha, Bruce a Thor trpí nad ztrátou svých přátel po tom, co Thanos lusknul svými prsty. Ale vypadá to, že Steve má plán. Navíc se zdá, že některé postavy v traileru chybí.

Avengers: Endgame má jít do kin 26. dubna 2019 a opět je bude režírovat dvojka Joe a Anthony Russo. Není ani překvapivé, že obsazení se oproti původním Avengers nemění. Můžeme se opět těšit na Roberta Downey Jr., Chrise Hemswhortha, Chrise Evanse a Benedicta Cumberbatche. Podle zvěstí se jedná o poslední film Evanse v týmu. Ale nic ještě nebylo potvrzeno.

Jiří Makovský

 

Předchozí článekRecenze: Velká kniha o kávě
Další článekSexy nohy Taťána Gregor Kuchařová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 4 =