5 slavných krásek, ze kterých se postupem času staly zrůdičky

Krása. Modla, kterou uctívá každá žena po celý svůj život. Některé herečky a zpěvačky se ale s takovým rozsudkem nechtějí smířit. Jejich láska k svému vlastnímu tělu je dokáže vyhnat do takových extrémů, že se z nich stanou ohavné příšery. Možná byste se divili, kdyby jste věděli, co všechno může žena v zoufalé snaze odolávání času do sebe napustit. A takových hereček, zpěvaček je spousta! Po celé světě najdeme miliony žen, které se prostě odmítají smířit s realitou, že stárnou. Nojo, to víš, milá čtenářko. I ty si budeš jednou s vrásčitým tělem přehazovat prso přes rameno při stávání z postele. Jen tě prosím, nedopadni takhle! Tady je seznam, který by mohl být mnohem rozšířenější. Já se pokusil vybrat ty největší perličky.

Jana Švandová    

Začneme pěkně zlehka v naší české kotlině. Pokud trochu sledujete televizní dění a nekonečnou tragédii jménem Ulice, určitě ji znáte. Je to ta sedmdesátiletá ženská, která se nebojí prsa vystavit v pořádně hlubokém výstřihu. Dobře, otázka špatného vkusu a výběru oblečení. Trocha respektu a uznání svého věku by nevadila, ale my se chceme hlavně soustředit na tělo. Co se ale v posledních letech opravdu nedá přehlídnout? Obrovské rty! Jsou tak velké, že kdyby je někdo po její smrti vyřízl, může po nich sjíždět Odru jako na raftu. Těžko říct, co by na to řekl Mádl. Asi by se mu do takového sequelu nechtělo.

KOUKNI SE  Záporáci, kteří kompletně změnili svůj vzhled

Goldie Hawn

Když jste na vrcholu, doma si hýčkáte Cenu akademie a Zlatý glóbus, je celkem jasné, že se vám z výslunní milionového Hollywoodu nechce. Proto se Goldie rozhodla stát se unikátním frankenštejnovským potvrzením toho, že do lidského těla se kromě sedmi litrů krve vejde také litr a půl plastické modelíny. Goldie se už trochu stydí před otranými novináři zmiňovat, kolikrát si pod skalpel vleze. Ale po troše pátrání se dá spolehlivě potvrdit, že už to v roce 2017 aspoň jednou stihla. Její dávná krása a neodolatelný úsměv už jsou dávno pryč. Goldie, seber úctu a jdi domů!

Faye Dunaway

Další držitelka Ceny akademie, tří Zlatých glóbů, ceny BAFTA a Emmy. Při pohledu na ni mě celkem zajímá, co by se stalo, kdyby s přibývajícím věkem a autoritou každý víc a víc utrácel za operace a injekce. Bylo by zajímavé, kam by se na takové rovnici umístila třeba královna Velké Británie nebo Miloš Zeman. Herečka, která se proslavila v několika filmech na Brodwayi, si uměla cestu skrze těžký život prorazit. Během života se dotkla mnoha uměleckých oborů. V poslední době se z ní stává neotesaný kus mramoru, do kterého si každý rok nějaký ten doktor dloubne, aby mu dal zase trochu tvar a zoufale se pokusil vrátit zašlou krásu. Na rozdíl od ostatních mě to, jak Dunaway dopadla, celkem mrzí. Výkon v Stalo se podala výborný.

KOUKNI SE  Hororové filmy, které zašly příliš daleko

Nicola Kidman 

Kidman se rozhodla prodloužit si pubertu do středních let. A to nemyslím tím, že utíká z domova a pije levné víno. Dokonce ani tím, že se jí podařilo obnovit trochu se ztrácející slávu. To myslím tím, že udělal šíleně špatné rozhodnutí. Ačkoliv to skrývá, tak je celkem patrné, že ve svých letos slavících padesáti se už do sebe rozhodla investovat a zvětšit a vyplnit si rty. To je škoda, mohla z ní být krásná postarší dáma. Takhle vyměnila o rok prodlouženou “krásu” za to, že se z ní za 10 let stane příšera, kterou bude George Lucas na kolenou prosit, aby si zahrála Jabba the Hutta v Star Wars LXVI.

Hana Zagorová

Zagorka může mému žebříčku ze svého trůnu klidně vládnout. Zároveň je ale jediná, u které přeměnu vůbec nekritizuju a naopak chválím. Málokomu se podaří přiblížit se Skládačkově loutce ze série Saw tak blízko, jako jí. Ostatně, v době, kdy plastiku prodělala, si jejích roztomilých tvářiček všiml celý internet a vtipy na její účet denně rozesmívaly tisíce zlých bránic. Hanča je jasným varováním, že pokud nechcete ze svého obličeje udělat mrtvou tkáň, kterou ovládáte asi jako anální svěrač, tak si určitě nepíchejte žádné levné doma vyrobené věci do obličeje.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × 5 =