Vznikne reality show podle seriálu Hra na oliheň, přihlásit se můžete i vy

Netflix dal zelenou soutěžní reality sérii inspirované seriálem Hra na oliheň (Squid Game) . Ano, je to tak. Streamer přivede globální fenomén k životu pomocí pořadu Squid Game: The Challenge, který umožní 456 skutečným hráčům soutěžit v sérii her inspirovaných populárním seriálem (přibude i několik nových her) o maximální odměnu 4,56 milionu dolarů. Postavy, spojenectví a strategie soutěžících budou podrobeny zkoušce, protože jejich konkurenti budou eliminováni.

Sázky jsou vysoké, ale ne smrtící jako v seriálu – nejhroznějším osudem bude návrat domů s prázdnýma rukama. Zabijácká panenka čeká na zájemce, kteří se přihlásí do castingu na SquidGameCasting.com . Soutěže se mohou zúčastnit anglicky mluvící mluvčí z celého světa. Série 10 epizod se bude natáčet ve Spojeném království.

Produkci povedou Stephen Lambert, Tim Harcourt a Toni Ireland ze Studia Lambert spolu s Johnem Hayem, Nicolou Hill a Nicolou Brown z The Garden. Brandon Riegg, víceprezident Netflixu pro neskriptované a dokumentární seriály v prohlášení uvedl, že fanoušky seriálu čeká „fascinující a nepředvídatelná cesta“.

Hra na oliheň vzala svět útokem strhujícím příběhem a ikonickým stylem ztvárnění režiséra Hwanga [Dong-Hyuka],“ řekl Riegg. „Jsme vděční za jeho podporu, když v této masivní soutěži a sociálním experimentu měníme fiktivní svět ve skutečnost. Fanoušky dramatického seriálu čeká fascinující a nepředvídatelná cesta, kdy našich 456 soutěžících ze skutečného světa proplouvá největší soutěžní sérií všech dob, plné napětí a zvratů, na konci s dosud největší peněžní výhrou.“

KOUKNI SE  Připomeňte si první řadu seriálu Zaklínač

Tato zpráva přichází několik dní poté, co Netflix oficiálně potvrdil, že se bude natáčet druhá sezóna seriálu. Streamer zveřejnil krátký teaser a zprávu od Hwanga, který potvrdil návrat Gi-huna (Lee Jung-jae) a Front Mana (Lee Byung-hun). Také naznačil představení nové smrtící postavy: Cheol-su, přítele Young-hee. „Muž v obleku s ddakji by se mohl vrátit, připoj se k nám ještě jednou na úplně nové kolo . „

Charlie Brown

Předchozí článekJoaquin Phoenix si zahraje opět Jokera, pokračování Joker 2 potvrzeno
Následující článekJak si okořenit partnerský vztah

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 + five =