Vznikne reality show podle seriálu Hra na oliheň, přihlásit se můžete i vy

Netflix dal zelenou soutěžní reality sérii inspirované seriálem Hra na oliheň (Squid Game) . Ano, je to tak. Streamer přivede globální fenomén k životu pomocí pořadu Squid Game: The Challenge, který umožní 456 skutečným hráčům soutěžit v sérii her inspirovaných populárním seriálem (přibude i několik nových her) o maximální odměnu 4,56 milionu dolarů. Postavy, spojenectví a strategie soutěžících budou podrobeny zkoušce, protože jejich konkurenti budou eliminováni.

Sázky jsou vysoké, ale ne smrtící jako v seriálu – nejhroznějším osudem bude návrat domů s prázdnýma rukama. Zabijácká panenka čeká na zájemce, kteří se přihlásí do castingu na SquidGameCasting.com . Soutěže se mohou zúčastnit anglicky mluvící mluvčí z celého světa. Série 10 epizod se bude natáčet ve Spojeném království.

Produkci povedou Stephen Lambert, Tim Harcourt a Toni Ireland ze Studia Lambert spolu s Johnem Hayem, Nicolou Hill a Nicolou Brown z The Garden. Brandon Riegg, víceprezident Netflixu pro neskriptované a dokumentární seriály v prohlášení uvedl, že fanoušky seriálu čeká „fascinující a nepředvídatelná cesta“.

Hra na oliheň vzala svět útokem strhujícím příběhem a ikonickým stylem ztvárnění režiséra Hwanga [Dong-Hyuka],“ řekl Riegg. „Jsme vděční za jeho podporu, když v této masivní soutěži a sociálním experimentu měníme fiktivní svět ve skutečnost. Fanoušky dramatického seriálu čeká fascinující a nepředvídatelná cesta, kdy našich 456 soutěžících ze skutečného světa proplouvá největší soutěžní sérií všech dob, plné napětí a zvratů, na konci s dosud největší peněžní výhrou.“

KOUKNI SE  TBH: Střelba a lži na střední škole, láká první webseriál ČT

Tato zpráva přichází několik dní poté, co Netflix oficiálně potvrdil, že se bude natáčet druhá sezóna seriálu. Streamer zveřejnil krátký teaser a zprávu od Hwanga, který potvrdil návrat Gi-huna (Lee Jung-jae) a Front Mana (Lee Byung-hun). Také naznačil představení nové smrtící postavy: Cheol-su, přítele Young-hee. „Muž v obleku s ddakji by se mohl vrátit, připoj se k nám ještě jednou na úplně nové kolo . „

Charlie Brown

Předchozí článekJoaquin Phoenix si zahraje opět Jokera, pokračování Joker 2 potvrzeno
Následující článekJak si okořenit partnerský vztah

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 2 =