Vyproštění 2: Chris Hemsworth točí v Česku akční podívanou. Sdílel video vlakové honičky

Hollywood natáčí v Česku akční biják s hvězdou Avengers. Chris Hemsworth točí pro Netflix akcí a testosteronem nabitý thriller Vyproštění 2. Vypadá to, že pokračování megaúspěšného filmu Vyproštění, se oproti původnímu filmu bude odehrávat v zemích bývalého sovětského Ruska. Režíruje bývalý kaskadérský koordinátor marveláckých velkofilmů podle scénáře režiséra Captain Amerika nebo Avengers: Endgame.

Akční krimi Vyproštění zaznamenalo kolosální úspěch, když se v roce 2020 stal jedním z nejsledovanějších filmů Netflixu s 99 miliony shlédnutí. Proto není překvapením, že streamovací gigant dal zelonou pokračování, které se aktuálně točí v zasněžených Krušných horách. Dojde na akční vlakovou honičku, nebo na střelbu a syrový boj v divokých krušnohorských lesích. Producenti si pronajali kus vlakové trati z Chomutova směrem na Vejprty. Tuzemské lokality imitují Arménii a Gruzii, američtí filmaři tu natáčí za spolupráce produkční firmy Stillking Films, která je jednou z největších servisních společností pro zahraniční filmaře (Casino Royale, Oslo). Štáb tu je už několik dní, a teď se placu přihlásila i hollywoodská hvězda Chris Hemsworth.

Filmaři z Netflixu začali natáčet v České republice už před týdnem, uvádí internetový magazín Collider. Píše, že natáčení filmu Vyproštění nezastaví nic, ani sníh. Ba naopak, zimní atmosféra může filmu pomoci.

Bratři Russové sdíleli na svém twitteru Hemsworthovo video z Instagramu, kde můžeme vidět hlavní hvězdu s režisérem Samem Hargravem při cestě vlakem hustou vánicí. „Jsem tu společně se Samem (režisérem) a právě natáčíme nedaleko Prahy. Dvě věci jsou naprosto odlišné od posledního filmu. Za prvé je opravdu velká zima, za druhé jsem naživu. Jak se to stalo? Uvidíte ve filmu.“ říká ve videu Hemsworth.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

Vlaková honička ve sněhu a Krušnohorsko jako Gruzie

Na záběrech můžeme vidět Chrise jako Tyler Rakea, který přežil dramatické události v Bangladéši. Okolnosti ohledně příběhu, zatím herec nechce prozradit. Na videu je vidět, že se natáčí na rozjetém vlaku a z dostupných informací víme, že se má točit akční honička ve vlaku i s bojovými vrtulníky. Kromě exteriérů filmaři také zamíří do Barrandovských ateliérů a kromě krušnohorské přírody by se filmaři měli vydat i do pražských ulic.

Režisér Hargrave a hlavní hvězda na svých sítích s příspěvky z natáčení rozhodně nešetří. O tom se můžete přesvědčit níže. Ostatně natáčení si užívají všichni, režisér na Instagramu zveřejnil video ze zasněžené Prahy, kde říká „První natáčecí den Vyproštění 2! Máme úžasné obsazení a štáb. Všichni jsme neuvěřitelně nadšení!„,

O natáčení filmu Vyproštění 2 v Česku jsme už psali ZDE. Snímek opět režíruje Sam Hargrave, scénář znovu napsal Joe Russo. Ten se svým bratrem Anthonym film také produkuje, pod křídly své produkční společnosti AGBO Films. Sami bratři Russové během srpna v Praze točili pro Netflix nový špionážní velkofilm The Gray Man. Snímek s rozpočtem 200 milionů dolarů je nejdražším projektem videotéky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eight − four =