Venom 2: Carnage přichází – Tom Hardy čelí svému největšímu nepříteli

Nejstrašnější forma Venoma je tady. Šílený vraždící maniak ve spojení s brutálním mimozemským parazitem bojují s Venomem. Tom Hardy jako moderní variace na doktora Jekylla a pana Hyda se vrací v hororovějším pokračování.

Trailer slibuje více akce, místy až hororovou atmosférou a pořádně děsivého záporáka s temným antagonistou. Novinář Eddie Brock se s Venomem musí se postavit sériovému vrahovi Cleutesu Kasadymu. Ten je napaden Venomovým mimozemským příbuzným a stává se z něj děsivé monstrum. Bude pokračování lepší než vlažně přijatá jednička?

První ukázka vypadá jako kombinace akčního hororu s tísnivým dramatem, kde se Tom Hardy snaží ovládnou bestii v sobě. Na scéně se nyní objevuje šílený vrah Cleutes Kasady, kterého ztvárnil fenomenální Woody Harrelson. Unavenému Eddiemu se daří držet Venoma v mezích zákona. Zatímco Carnage ve spojení s psychopatickým vrahem ztělesňují nezastavitelné krvelačné monstrum. A škody na sebe nenechají dlouho čekat. Dočkáme se stejně jako u prvního dílu zrodu Carnage, boj o nadvládu nad tělem, osobní proměnu a krvavé řádění monstra napříč městem. Navíc to vypadá, že mezi Eddiem a zločincem Cleutesem je jakési spojení z minulosti. Jejich pouto násobí propojenost mezi Venomem a Carnagem, což nevyhnutelně směřuje k patřičně krvavému finálnímu souboji.

Vedle Toma Hardyho a Woodyho Harrelsona se před kamerou objeví Michelle Williams nebo Naomie Harris. Režiséra původního Venoma z roku 2018 Rubena Fleischera (Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie) vystřídal herec a režisér Andy Serkis (Mauglí – příběh džungle, Nádech pro lásku). Scénář napsala autorka původního filmu Kelly Marcel (Venom, Padesát odstínů šedi, Terra Nova). Opět produkuje SONY a jedním z producentů je i sám Tom Hardy. Film by měl jít do kin 16. září.

KOUKNI SE  Seriál Případy 1. oddělení se vrací od září na televizní obrazovky. Co můžeme po letech čekat?

Viktor H.

Předchozí článekGamescom proběhne opět jen digitálně
Následující článekVideo: Brutální úvodní scéna ze Saw – spirála strachu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × one =