Úžasné ukázky z Red Dead Redemption 2 odhalují přednosti očekávané hry

Pojďme se podívat na druhou část gameplay videa, na nové ukázky z Red Dead Redemption 2. První část jsme mohli vidět zde.

Na co se můžete těšit, jsme psali v článku https://www.kukatko.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-red-redemption/

Druhá porce ukázek se nám snaži přiblížit, jak vypadá život na divokém západě. A že divoký opravdu je! Nechybí vykrádání banek, vlaků, domůl či dokonce dostavníků. Detailněji nám byl také předveden systém DeadEye.

To, co budete nosit, jakým koněm jezdit, čím střílet ba dokonce i jíst je čistě na vás. Zároveň je také jenom na vás, jestli se budete koupat či holit. V několika záběrech se také dozvídáme o sjíždění řek na kanoích, rybaření, pokeru nebo dokonce tanci se ženou při měsíčku. Doufejme, že se budou hráči před tím tancem alespoň koupat v té vaně.

Také návštěvy divadla budou jistě stát za to. Vypsané odměny a duely rozhodně nebudou jen tak jednoduché.

Ke konci videa se dozvídáme, že věškeré kroky, které v průběhu hry učiníme, mají své následky. Lidé si vás pamatují a reagují jednotlivě na vaše činy. Hru máte možnost, podobně jako jeho sesterskou Grand Theft Auto V, hrát z pohledu první osoby. Zároveň také můžete pomocí tzv. „Cinematic Camery“ zažít kompletně jiný pohled na hru.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října na PlayStation 4 a Xbox ONE, hru je již možné předobjednat u prodejců.

Předchozí článek10 nejlepších knížek s LGBT tématikou
Následující článekPrvní recenze: První člověk oskarového Damiena Chazella

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 − 5 =