Nový trailer k filmu Spiderman: Homecoming nám odhalí hlavního záporáka pavoučí sólovky

Marvel letos rozhodně nelení, protože musí konkurovat novým filmům od DC. Proto se toto komiksové studio rozhodlo přizvat do svého filmového světa další superhrdiny. Spidermana (Tom Holland) jste mohli zahlédnout v třetím pokračování filmů o Kapitánu Amerikovi s názvem Občanská válka.  A šestého července k nám do kin dorazí bližší pohled na nové ztvárnění populárního pavoučího superhrdiny.

Děj filmu se odehrává právě po událostech již zmíněné občanské války. Mladý Peter Parker (Spiderman) se vrací do svého domova ke své tetě May (Marisa Tomei) plný zážitků ze setkání s Avengery. Tony Stark mu přislíbí, že bude jeho mentorem a že mu pomůže se superhrdinskými začátky. Radí mu ale, aby se držel při zemi a nepřivoval na sebe žádné zbytečné problémy. To se Peteru Parkerovi moc nedaří, jelikož do města přijíždí nový záporák Vulture, kterého si zahraje bývalý Batman Michael Keaton. Kvůli tomu se Peter Parker namočí do obrovských problémů, kterými Tonyho Starka vytočí a tím končí jejich spolupráce. Zklamaný, ale přesto ambiciózní Peter se pokouší Tonymu dokázat, že má na to být superhrdinou a členem Avengers, ačkoli je ještě pouhý student.

Z tohoto traileru se dozvídáme, že Vulture nebude jediným záporákem tohoto filmu, ačkoli je ten hlavní. Pomáhat mu totiž budou Shocker (Bokeem Woodbine), Tinkerer (Michael Chernus) a ještě další, avšak dosud neznámá postava, kterou hraje Donald Glover, který letos získal Zlatý glóbus za nejlepšího seriálového herce v komedii nebo muzikálu. Zájem o roli v tomto filmu projevili i Matthew McConaughey a Bryan Cranston. Takže kdo ví, možná v tomto filmu objevíme kromě tradičního camea Stana Leeho i více zajímavých minirolí.

KOUKNI SE  Film Amerikánka Viktora Tauše představuje první ukázku

 

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × three =