Trailer: Justice League – jeden z nejočekávanějších superhrdinských filmů roku se blíží

Před několika dny začalo studio DC Comics pomalu vysílat nejrůznější upoutávky na trailer na Justice League. Tato videa vždy obsahovala dvě věci: záběr z traileru týkající se jednoho superhrdiny a informaci, kdy vyjde první oficiální trailer. Nyní už kromě upoutávek vyšel i velký trailer, a tak už víme, na co se v listopadu můžeme těšit.

Film Justice League se v novém filmovém světě DC odehrává po událostech z filmu Batman v Superman, kdy je Batman naplněn znovunabytou důvěrou v lidstvo a zjistí, že Superman není jediná bytost se superschopnostmi na Zemi. Proto se vydává na nebezpečnou cestu, aby odhalil původy těchto dalších superhrdinů. Skutečným smyslem této výpravy je ale tyto superhrdiny sjednotit, protože se blíží nebezpečí z vesmíru, kterému bude muset Země čelit. A je jasné, že bez pomoci pořádného superhrdinského týmu se to neobejde.

Tento trailer nám nabízí první pohled na vojáky hlavního záporáka, kterým se v DC světě říká Parademons. Jsou to vojáci v armádě Steppenwolfa, který se objevil na konci filmu Batman v Superman a je o něm známo, že bude hlavním záporákem Justice League. Steppenwolf ale rozhodně není největším šéfem této mimozemské invaze. Tím je totiž Darkseid, jedna z nejmocnějších bytostí ve světě DC. Dosud se sice nepotvrdilo, že ve filmu bude, ale rozhodně je to pravděpodobné. Darkseid je totiž nejikoničtějším soupeřem Justice League.

KOUKNI SE  Cillian Murphy jako Oppenheimer - život tvůrce jaderné bomby od Nolana

 

Pavel Melotík

Předchozí článekKnižní nej: To nejlepší ze Stephena Kinga
Další článekSérioví vrazi ve filmu: Upír z Düsseldorfu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × five =