TOP 5 knih s erotickým podtextem

Je Vám 15+ a máte rádi pestřejší knihy? Tak ve čtení tohoto článku nepřestávejte.Dovolte mi představit Vám 5 knih, které si musíte přečíst.

5Šéf – Vi Keeland 

Šéf

Šéf:  Reese Anneysleyová seděla v rohu restaurace a zoufale se snažila dovolat svojí kamarádce, aby ji vysvobodila z příšerně nudného rande. Nevšimla si, že za ní stojí a bedlivě poslouchá Chase Parker. Nakonec je právě on tím, kdo ji dostane z této prekérní situace. Přišel k jejich stolu a tvářil se, že se Reese už dávno zná. Začal sypat z rukávu trapné historky z jejich „společného“ dětství. Byla to opravdu prapodivná koverzace. Ale to jiskření, šarm a humor nového neznámého jí nedá ještě několik dní spát. Myslela si, že už ho nikdy nepotká, ale osud tomu chtěl jinak. Reese potřebovala velmi nutně práci a Chase jí nabídl místo ve svojí úspěšné kosmetické firmě. Tak se stal jejím novým a velmi, velmi sexy šéfem.

 

4King – T. M. Frazier 

King

Brantley King. Zuřivý, vášnivý a odhodlaný. Vyrůstal v nelítostném světě a vždy žil na hraně zákona. Dnes je umělecký tatér, ale také kariérní kriminálník a drsný alfa samec, který byl právě propuštěn z vězení. Doe. Naprostý protiklad. Její vlastní minulost je jí záhadou. Poté, co se probudí v popelnici celá potřísněná krví, není schopná vybavit si jedinou vzpomínku na to, kým je a odkud pochází. Náhodou se potkají na párty, kterou pro Kinga uspořádá jeho kamarád Preppy jako oslavu Kingova propuštění z vězení. A oběma toto setkání změní život.

KOUKNI SE  Lise Leblanc: Sebepéče pro pečující

 

3Necudná – Já a mých 21 mužů – Linda Hogen

Necudná

Necudná:  Kapitolu za kapitolou si budete říkat, že je Linda coura. Muže vezme, použije a zahodí. Znovu a znovu. S úplnou samozřejmostí každý akt popisuje do nejmenších detailů. Vyžívá se ve svojí vlastní náruživosti, neukojitelnosti a necudnosti. Nebudete hned chápat, jestli skutečně někoho hledá – ale budete chtít, protože je milující matkou a zeď, kterou postavila mezi svým druhým životem a pětiletou dcerou, nevydrží věčně.

 

2Nabíječ – Alice Claytonová 

Nabíječ

Nabíječ: Sexy román plný humoru a kuchyňského řádění…První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát – ehm – milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickýmvýkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně „na suchu“, uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se „proklínanému“ Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru…Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.

KOUKNI SE  Dobrodružné čtení pro malé i velké

 

1 Grey – E.L. James 

Grey

Grey:  Celosvětově úspěšná erotická sága Padesát odstínu šedi pokračuje! Prožijte známý milostný příběh tentokrát z pohledu neodolatelného Christiana Greye, který vás zavede do svého vlastního světa. Nahlédněte do spletité mysli dominantního podnikatele, který vás bude fascinovat nejen svými touhami, motivacemi ale i problematickou minulostí.

Simona Irlbeková

Předchozí článekRecenze: Otec musí zemřít
Následující článekPrvní rande – umíme si ho zkazit samy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 + sixteen =