Tipy na dokonalou erotickou masáž

Erotická masáž může být zajímavým zpestřením partnerského vztahu, ať už coby předehra k sexu nebo jako samotný akt. Kdo by také odolal svůdné kombinaci intimní atmosféry, příjemné hudby, vůně masážního oleje a něžných dotyků partnerových rukou? Pojďme se spolu podívat na zaručené tipy na dokonalou erotickou masáž.

1Příprava

Nejdůležitější je navodit příjemnou atmosféru, ideálně tedy naplánovat místo a čas tak, aby to vyhovovalo vám oběma. Pusťte si klidnou, relaxační hudbu, ztlumte světla v místnosti nebo zatáhněte závěsy, zapalte aromatickou svíčku a uvelebte partnera. Nezapomínejte také na to, že v místnosti by mělo být teplo. Nebude ani od věci, pokud si k ruce připravíte deku či osušku, kterou svou drahou polovičku na konci přikryjete.

2Pomůcky

Pokud chcete partnera překvapit a vzrušit už na začátku, oblečte si sexy obleček nebo erotické prádlo. Tak bude hned jasné, že nejde o jen tak obyčejnou masáž. Váš protějšek by měl být určitě nahý a ležet na břiše na pohodlném povrchu. Je potřeba si uvědomit, že erotická masáž má sloužit k navození pocitů slasti a vzrušení, ne primárně k regeneraci svalů. Potřebovat budete masážní olej, jehož výběr závisí zcela na vašich potřebách a představách. Na trhu jich je k dispozici nepřeberné množství, od těch aromatických, přes hřejivé až po chladivé. Vybírejte s ohledem na partnerovy i své preference.

3Od krku směrem dolů

Photo by Christin Hume on Unsplash

Nejprve si prohřejte ruce i masážní olej – nechcete přeci způsobit své drahé polovičce šok prvním ledovým dotykem. Pokud vám to vaše možnosti dovolí, můžete si nad partnera kleknout, a masírovat ho tak celým svým tělem. Kombinace této pozice a sexy prádla udělá jistě své. S masáží začněte u těch nejnamáhanějších svalů, a sice u šíjových a trapézových. Krouživými pohyby jemně roztírejte olej směrem dolů. Vnímejte partnerův dech a všímejte si jeho reakcí, slastné vzdechy či sténání budou dostatečným důkazem o vašem masérském umění. Pomalu se přesouvejte směrem k hýždím, které můžete prsty jemně hníst či masírovat tepavým pohybem. Když budete mít pocit, že jste se této významné erotogenní zóně věnovali dostatečně dlouho, pokračujte přes stehna a lýtka až k chodidlům. Pokud by bylo vašemu protějšku cokoliv nepříjemné, například pokud by byl v určitých partiích příliš citlivý, vyhněte se tomu.

KOUKNI SE  4 způsoby, jak může Váš penis vypadat větší

Poté přetočte partnera na záda a začněte s masáží „předku“. Nejprve se věnujte hrudníku, a pokud ten druhý svolí, také oblasti bradavek. Můžete kolem nich kroužit jemnými pohyby prstů. Přes břicho, kde byste se měli pohybovat opravdu něžně, postupujte směrem k pánevní oblasti. A tady je důležité připomenout, že ne každý masážní olej je vhodný k použití v intimních partiích. Pokud takový po ruce nemáte, vynechte oblast genitálií a vraťte se k ní po skončení masáže. Ale pozor! Zásadně s umytýma rukama a ideálně s lubrikačním gelem. Nechcete určitě partnerovi způsobit nepříjemnosti v podobě alergické reakce nebo odřenin.

4Tipy na závěr

Zkuste během masáže mlčet, lépe se tak s partnerem na sebe vzájemně naladíte. A partnerovi doporučte mít zavřené oči. Nejenže si hlouběji vychutná tělesnou rozkoš, navíc také může snáz pracovat jeho fantazie. A rada na závěr – nikdy netlačte příliš na pilu. Erotická masáž je intimní akt, který by si měli všichni zúčastnění užít. Počítejte se s tím, že na konci může a nemusí dojít k sexu, záleží jen a pouze na vás dvou.

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × 4 =