Erotické dárky pod stromeček – ano nebo ne?

Advent začal a s ním i vánoční nákupy. Pokud obdarováváme někoho milého, s kým sdílíme intimní prostor, nejednou nás napadne darovat něco skutečně pikantního. A tím nemyslím zrovna chilli papričky v desetikilovém balení.

Erotické dárky jsou pod stromeček skvělá věc za poměrně přísných okolností. V první řadě záleží na důvodu, proč jste se rozhodli právě pro erotický dárek. Pokud se bičíkem a pouty snažíte polovičce naznačit, že byste se měli od romantiky u svíček posunout pořádnému BDSM požáru, pak nemusí být zrovna vánoční období tím pravým časem.

Erotické dárky

Stejně jako načasování je dobré popřemýšlet nad místem. Pokud si dáváte dárky v širším kruhu rodinném, rozhodně nebude vypadat dobře, když před babičkami, tetičkami, strýčky a nezletilými bratranci vypadnou z balíčku lubrikanty a vibrační kroužek.

Pokud něco chcete partnerce říct, nekažte tím vánoce. Dárek by neměl být třaskavinou, která odpálí tabu, o kterém se vámnechce mluvit ani ve všední den, natož pod nazdobeným smrčkem. Pokud ještě nezmizela pachuť ze zkažené švédské trojky, nedávejte jí pozvánku na další takovou jízdu z blbým vysvětlením, že když spadne z koně, musí hned nasednout a jet dál.

Zjistěte si velikost. Vánoční období je emočně vypjatá doba, kdy můžete snadno přijít k úrazu. Dát korpulentní partnerce krajkovou soupravičku o velikosti S je riziko. Má-li smysl pro humor, udělá si z ní pěkné tkaničky. Nemá-li ho, udělá vám z ní pěknou smyčku kolem krku. A nezkoušejte jí o číslo menším prádlem naznačit, že by měla něco shodit.

KOUKNI SE  Jste sapiosexuál? Povíme vám, co to znamená a jak to poznáte

Ať už se rozhodnete pro cokoliv,jde o vaše intimní tajemství. Takže až se vás na hodobóžovém obědě někdo z rodiny zeptá:“Tak co nadělil Jéžíšek?“ zkuste si vymyslet nějakou galantní odpověď, aby se vaše druhá polovička nemusela propadnout hanbou pod stůl.

Klidný advent a bohatou nadílku plnou hřejivé lásky a doteků

Darina D

Předchozí článekNejlepší filmové zvraty v thrillerech
Následující článekRecenze: Immortals Fenyx Rising – nečekaná zábava

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 − 1 =