Teaser trailer: O čem bude nová Bondovka s názvem Spectre

Teaser trailer: O čem bude nová Bondovka s názvem Spectre

Společnost Sony právě vydala vůbec první teaser trailer k dvacáté čtvrté Bondovce, filmu Spectre. Příběh zahrnuje tajemnou zprávu, která Jamese Bonda dostává na stopu zlověstné organizace s názvem Spectre, a tento trailer nám přináší první pohled na to, o jakou zprávu jde a co má co společného s Bondovým opatrovníkem a jeho dětstvím.

Někdo, kdo moc Bondovek neviděl, by mohl říci, že si z tohoto traileru nic neodnesl. Vizuální efekty jsou sice senzační a scény, které nám ukázaly, dokáží vyvolat ten správný děsivý pocit, ale pokud jde o detaily filmu, je tam toho moc málo na to, aby se na něm stal někdo závislým. Samozřejmě je to ale jen teaser, takže stále ještě můžete mít velkou naději, že v plné délce to k tomu stačit bude.

Níže se můžete podívat na již zmiňovaný teaser trailer k filmu Spectre, který vám poodhalí Bondovu nejnovější mezinárodní misi. Premiéra je plánovaná na 6. listopadu 2015 a kromě Daniela Craiga se můžete těšit na takové tváře, jako jsou například Ben Whishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Monica Bellucci, David Bautista, Léa Seydoux nebo Stephanie Sigman.

Tereza Brunerová

www.collider.com

Předchozí článekVíkend v Praze plný skvělého jídla a velikonoční atmosféry
Následující článekČerstvá dávka zombíků, tentokrát v novém kabátě

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen + two =