Tátova volha bude pořádně emotivní jízda

Majitelé a příznivci automobilů značky Gaz a Volha uspořádali na Náchodsku víkendový klubový sraz. Na osm desítek vozů absolvovalo "spanilou jízdu" k pevnosti Dobrošov a do Nového Města nad Metují. Letos poprvé převážily mezi shromážděnými automobily volhy.

8. března 2018 přijde do kin velmi zajímavý snímek Jiřího Vejdělka. Ten jako režisér i spoluautor scénáře rozehrává citlivý a emotivní příběh, který je podle jeho slov cestou po ženském osudu. Můžete se těšit na vypjaté vztahy, ale i na komické scény a hlavně velké herecké osobnosti.

Matku a dceru si zahrály Eliška Balzerová a Taťána Vilhelmová. Celý příběh se točí okolo manžela/tatínka. Charismatický Ludvík zemře nečekaně a zanechá po sobě tajemství – nevlastního syna. Eva je zaskočená, myslela si, že o všech Ludvíkových milenkách ví a že jí nic netajil. Tereza na nevlastního bratra přijde zcela náhle a reaguje jinak: Eva prostě tuto informaci ignoruje, zatímco nevyrovnaná dcera Tereza chce po bratrovi pátrat. Nakonec mámu přemluví, sednou do tátovy staré volhy a vyráží na cestu pátrat po milenkách a přijít na to, jak to tehdy vlastně bylo…

Režiséra Vejdělka lákala spolupráce se skvělými herečkami. Ludvíkovy milenky hrají Eva Holubová, Hana Maciuchová a Vilma Cibulková, dále se ve filmu objeví Bolek Polívka, Jana Plodková, Václav Neužil a Emilia Vašáryová. Film je naprosto narvaný kvalitními herci a režisér už má za sebou pár úspěšných filmů, třeba Ženy v pokušení a Muži v naději. Očekávat tedy můžeme hodně.

Dalším bonusem filmu jsou atraktivní lokace, například jabloňový sad na statku Šampach na Kokořínsku a Kouřim. Producentem filmu je Tomáš Hoffman, který už s Vejdělkem natočil komedii Bezva ženská na krku. Mluvčím projektu se stal Petr Slavík, kameramanem Vladimír Smutný.

KOUKNI SE  Trailer: Tom Hanks v novém westernu režiséra série o Bourneovi

Anna Šnoblová

Předchozí článekTrailer na Knightfall představí historické drama s templáři
Následující článek7 nejlepších filmů o boxu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 + fourteen =