„Spala jsem za jednu noc se 12 muži“: Žena odhaluje, co se děje během sex párty

Chtěli byste vědět, jak probíhá taková sex párty? Slečna Emma se nám svěřila se svými divokými zkušenostmi z podniků, kde se konají sexuální orgie. „Spala jsem za jednu noc se 12 muži“: Žena odhaluje, co se děje během sex párty.

Emma je 24letá dívka, která pracuje pro známou oděvní značku a volném čase pravidelně navštěvovala kluby, kde se odehrávají sex párty.

 

Jaká je tvoje sexuální orientace, Emmo?
Dlouho mi trvalo, než jsem se vyrovnala s tím, že jsem bisexuální. Bisexualita vyvolává v lidech dojem, že chcete všechno, že jste egoističtí a chamtiví.

Co tě přitahovalo na tom navštívit sex párty?
Ráda se převlékám a hraju si na různé postavy, což Vám sex párty nabízí. Můžete si vybrat, jestli se připojíte, jestli zůstanete, nebo odejdete. Můžete prozkoumat různé stránky vaší sexuality. Hlavním hnacím motorem byla možnost experimentovat.

Jaká jsou pravidla na sex párty?
Každý podnik to má trošku jiné. Ale obvykle platí, že ne znamená opravdu ne, a zapojit se můžete, jen když jste přizváni. Pravidla musí dodržovat každý. Jeden můj kamarád se pokusil vytáhnout mobilní telefon a okamžitě byl z klubu vykopnut.

Tip: Zajímá vás, jak je to s pravidly u podobných akcí v ČR? Přečtěte si článek o pravidlech českých swingers párty. Dozvíte se o tom, co se může a nesmí, jaké praktiky si můžete užít, i kolik za účast na párty zaplatíte.

KOUKNI SE  Signály jak poznáte, že s vámi žena chce souložit

Jak jsi se poprvé na sex páty dostala?
Poprvé jsem šla na sex párty se dvěma holkama, se kterýma jsem pracovala. Navrhla jsem zajít do klubu, kde sex párty probíhá a ony byly pro, dokonce říkaly, že na takovou nabídku čekaly už léta. Byla to jedna z nejlepších nocí, které jsem kdy prožila a počátek mé závislosti na sex párty.

S kým tam chodíš teď?
To se mění. Nejvíce s kamarády, s kterými jsem byla na rande a byla s nima zábava. Ale stačí si s sebou vzít jednoho nebo dva. V klubu potkáš více lidí a nemusíš se fixovat jen na někoho, s kým přijdeš.

Máš stálého partnera? Jestli ano, jak se dívá na tvé sex párty?
Ne, nemám. Pokud bych měla, musel by samozřejmě vědět a souhlasit s tím, co dělám a mám ráda.

 

 

Můžeš přesně popsat, co se na sex párty odehrává?
Párty od párty se liší, ale obecně musíš přijít v určitém oblečení, pokud tak neuděláš, tak tě nepustí dovnitř. Dáš si něco k pití, prozkoumáš prostory a jednoltivé místnosti, v každé je nějaké představení, na které se můžeš dívat. Jak se párty vyvíjí, začneš flirtovat s lidmi a hledat vhodného partnera k sexu.

Jací lidé na sex párty chodí?
Absolutně jakýkoliv věk, velikost, barva pleti. Což mě baví. Normálně se v klubu objevuje určitá skupina, typ lidí, tady jsou opravdu velmi různorodí lidé.

KOUKNI SE  Jak může oboustranná masturbace zlepšit vás sexuální život

 

Co nejneobvyklejšího jsi na sex párty zažila?
Na jedné párty byla doktorksá místnost. Pozorovala jsem dívku, která si nechala píchat jehly do zadku. Nikdy jsem nic takového neviděla. Ale jí se to vážně líbilo!

Taky si vzpomínám na jednu párty, kde měl čekal jeden kamarád v místnosti připomínající klec. Z baru jsem si přivedla dalšího chlápka na vodítku a jeho kamaráda, přivázala jsem je ke kleci a nechala je se dívat, jak mě třetí kluk bičuje. To bylo úžasné.

Taky si vybavuji orgii, kde mě chlápek donutil vystříknout na jeho kamaráda, to byla taky zajímavá zkušenost.

 

Charlie Brown

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen + five =