Soutěž o knihu Loutkář

Hadrový panák se stal globálním krimithrillerem roku 2017. Teď je tu jeho pokračování, neméně děsivý a napínavý Loutkář. Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd – jejich oběšené oběti mají na hrudi vyřezáno slovo Loutkář„NÁVNADA“. Stejně označená těla se začnou objevovat také v New Yorku a do vyšetřování se tak vloží i speciální agenti FBI Damien Rouche a Elliot Curtisová. S přibývajícími mrtvolami stoupá tlak médií. Stopy vedou k dvojici psychiatrů, k nimž zavraždění docházeli, ale ti jsou nalezeni rovněž mrtví – a na hrudi mají vyřezáno slovo „LOUTKA“. Kdo je však ten, který tahá za nitky?

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O TŘI KNIHY LOUTKÁŘ

Jestli chcete pod stromeček tuhle hodně napínavou knihu, musíte odpovědět na naše dvě otázky a ještě mít kapku toho štěstí, až budeme losovat tři z vás, kterým knihu naježíme. Jdeme na to:

a) Jaké jméno je poslední na seznamu z předchozí veleúspěšné knihy Hadrový panák 

b) Kolik bodů získal v hodnocení Hadrový panák v naší recenzi na kukatko.cz?

Odpovědi, jen ty správné, nám zasílejte do 9.12.2018 na mail knihy@kukatko.cz. Nezapomeňte připojit svou adresu a telefon. Pošťák sice zvoní dvakrát, ale pošle i smsku, že se na něj máte těšit.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

Knihy do soutěže věnovalo internetové knihkupectví dobre-knihy.cz

 

Předchozí článek17 otázek pro Benedicta Cumberbatche
Následující článekTrailer na seriálový crossover od DC vám zamotá hlavu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 3 =