Soutěž o knihu Stephena Kinga Čtyři po půlnoci

Nakladatelství Beta přináší českým čtenářům dlouhodobě knihy mistra hororu Stephena Kinga. I letošní rok si fanoušci tohoto autora přijdou na své. A mohou se začíst hned do letošní novinky Čtyři po půlnoci I.

V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách. V Časožroutech zmizí při záhadném letu většina cestujících, ve Skrytém oknu do skryté zahrady vtrhne do života osamělého literáta podivný cizinec, který možná existuje jen ve spisovatelových představách… Soutěž o knihu Stephena Kinga Čtyři po půlnoci

Knihy Stephena Kinga jsou  plné odkazů na americké reálie, populární kulturu a zejména rockovou hudbu, úspěšně propojují fiktivní svět se světem reálným. Do atmosféry obyčejného života, kterou autor  umí mistrně navodit, postupně zasazuje prvky nadpřirozené, nezřídka gradující v naprosté inferno.
Píše o umělcích potýkajících se s tvůrčími problémy a pronásledovaných nadpřirozenými silami, o zlu na malém městě, o násilí páchaném na ženách nebo o dětském vidění světa.

Ctyri po pulnoci I

Právě nyní si s námi můžete o tři knihy zasoutěžit.

Soutěžní otázky:

  1. Co je na fotografii z Polaroidu v jedné z novel  knihy Čtyři po půlnoci II?
  2. Kolik procent získala v hodnoceni na kukatko.cz  Kingova kniha Lunapark?

 

Své odpovědi můžete zasílat na náš email knihy@kukatko.cz do 21.5.2017. Heslo Stephen King.

Šanci na výhru mají ti, kteří zašlou správnou odpověď a zároveň jsou fanoušky naší stránky na Facebooku. Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom vám mohli knihy zaslat.

Hodně štěstí!

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Beta.

Předchozí článekTýden úniků: Far Cry jako Western a staroegyptský Assassin’s Creed!
Následující článekRecenze: Toni Erdmann na DVD má tolik vtipu, až mu lidé začali říkat „komedie“

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen − 7 =