Nabídka her zdarma v rámci předplatného PS Plus je opět opravdu štědrá, Sony rozdává hráčů, jedno z nejlepších rpg všech dob.

Máme tady březen a s ním i novou nabídku her zdarma v rámci předplatného PS Plus. Sony tentokrát rozdává hned čtyři tituly, které stojí za to. Jeden z nich je opravdu vyložená pecka. Nutné je zopakovat, že až na jednu výjimku, jsou všechny hry dostupné jak na Playstation 4, tak v rámci zpětné kompatibility na nový Playstation 5. Prvním titulem v nabídce je temné akční rpg Remnant from the Ashes. Dále na vás čeká Farpoint. Hezká sci-fi střílečka. Tady to má však malý háček. Jedná se o hru ve virtuální realitě, tudíž je nutné k jeho hraní vlastnit PS VR. Vrcholem nabídky je pak bezesporu Final Fantasy 7 Remake, předělávka jednoho z nejlepších dílů kultovní série. Hra byla velmi kladně přijata napříč herním světem. V mnoha žebříčcích se Final Fantasy 7 Remake probojoval na první místo v kategorii nejlepší rpg za rok 2020. Je třeba říct, že zaslouženě. Pokud jste majitel nové konzole Playstation 5, můžete se navíc těšit na velmi zajímavou logickou hru Maquette.

Sony však rozdává hry i pro ostatní majitelé jejich konzolí Playstation 4 a Playstation 5, kteří si nepředplácejí službu PS Plus. Firma se rozhodla bojovat proti pandemii nového koronaviru tím, že udrží hráče doma za pomocí herních titulů zdarma. Tentokrát si díky iniciativě Play at Home můžete pořídit zadarmo velmi povedenou plošinovku Ratchet & Clank. Nedávno jsme psali o chystaném pokračování. Hru můžete stahovat do konce března, poté se objeví zcela nová nabídka. Opravdu sympatické gesto od Sony, které navíc pomůže dobré věci.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

10 + 3 =