Sex po porodu – nic není jako dřív

Sex po porodu je jedna z otázek, která zajímá každou těhotnou ženu a samozřejmě i každého nastávajícího tatínka. Koneckonců, když se dozvíte, že budete rodiči, vidíte svou budoucnost v bledě růžové a myslíte si, že všechny následující dny budou zalité sluncem.

Nic není vzdálenejšího pravdě. Všechny a všichni si přejeme, aby už konečně někdo po těch milionech let vymyslel porod nějak komfortněji, moderněji, bezbolestněji. Nejlépe prožít ho v hlubokém bezvědomí, stejně jako pubertu našich potomků. Ne vždy jde všechno podle našich představ, a i když jde, je zkrátka porod zásahem do našeho organismu i psychiky  takové razance, že zkrátka musíme počítat s tím, že ne vše bude opět takové, jako bývalo.

Sex po porodu

O prvních dnech se snad nemusím ani zmiňovat. Doufám, že v takových okamžicích mají rodiče jiné starosti, než jak ukojit chtíč. Šestinedělí je obdobím posvátným pro ženu a dítě a nemělo by být rušeno ničím jiným, než láskou, péčí a nikoliv choutkami tatínka. Jistě, u každé ženy je tento čas jinak náročný a trvá pokaždé jinak dlouho, než se vaše tělo z porodu vzpamatuje. Pokud byl navíc veden císařským řezem, bude o to bolestivější, stejně jako další podobné komplikace porodu.

Z porodu si můžeme nést různé vzpomínky a bude nám trvat nějakou dobu, než je vytěsníme z hlavy. Stejně jako fakt, jak ten náš hororový zážitek vlastně začal: jasně, v posteli.

Některé ženy navíc mohou mít plnou hlavu nejen nehezkých vzpomínek na porod, ale i malého človíčka, který si cele žádá jejich pozornost. A tatínek? Ten je někde na chvostě.

KOUKNI SE  4 způsoby, jak může Váš penis vypadat větší

Neopomenutelným faktem je fyzická stránka sexu po porodu. Tatínek vás sice ujišťuje, že se mu líbíte stejně, ba co víc, než dřív. Přeci jen jste mu přivedla na svět potomka, ale co si budeme…

Vaše tělo ještě nedávno bylo pelíškem pro očekávané dítě a nyní je přizpůsobeno jeho výživě. I tento stav jednou pomine. Tatínek se ze zázraku zrození vzpamatuje a vám zbudou hezké fotky, strie, nadváha a povislá ňadra tvaru rozjeté cukety.

Milé dámy, bez ohledu na to, jak vás miluje a co říká, je třeba s tím něco dělat. Takové tělo netěší jistě každou z nás a čím dříve se dáme i po tělesné stránce dohromady, tím lépe se budeme cítit a případný sex si užijeme stejně, jako náš partner.

Zkrátka máme, co jsme chtěly a bude to jen takové, jaké si to uděláme.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × four =