Sex na pracovišti -proč ano a proč ne

Co je v domě, není pro mě. Ale když srdce zavelí, je rozum…

Sex na pracovišti je léty prověřená kratochvíle. Mnozí by na něj přísahali, jako na ten prvotní impuls, kterým se začala psát jedna velká láska, která skončila dětmi, hypotékou a dlouhým společným životem. V jiném případě naopak dopomohl ke konci manželství. Jsou i případy, kdy se to seběhlo a vyšumělo tak rychle, že nestihlo vzniknout ani zajít nic fatálního.

sex na pracovišti

Sex na pracovišti má své stinné i slunné stránky. Pro škarohlídy začnu těmi nepříjemnými aspekty.

V pracovním kolektivu se nic neutají. Takže jestli je mezi dvěma kolegy trochu té realizované živočišné náklonnosti, za chvíli vás roznesou v klepech po celé firmě. A neblahé důsledky v podobě šeptandy, že sex byl jen účelný v dosažení kariérního růstu nebo jiných personálních výhod, přijdou vzápětí. V případě, že to nejsou jen klepy, ale fakt, může se vám stát, že se jednoho dne štěstí usměje na někoho jiného, sex na kopírce jednoho či druhého omrzí a vy si zajistíte tak strmý kariérní pád, že ho zastaví jen vrátnice úřadu práce.

Se na pracovišti

Ani sex mezi kolegy, kteří si nejsou vzájemně nadřízení, nemusí být vždy výhodný. Zvlášť, pokud nejste v zaměstnání příliš dlouho a ještě nevíte o všech zákulisních okolnostech. jako třeba, že s vaším objevem dlouho a neúspěšně randila jedna z vašich kolegyní, díky čemuž vykopete válečný tomahawk na pracovišti. A vypukne peklo.

KOUKNI SE  Jak mít sex na dálku

V neposlední řadě je třeba zmínit případy, kdy nešlápnete na kuří oko nikomu z kolegů ani z nadřízených. Užíváte si spolu příjemné erotické chvilky…než to všechno skončí. Itálie na pracovišti a vzájemná nevraživost mohou být trnem v oku doposud nijak nezúčastněných kolegů nebo nadřízených. A jak jste přišli o milence, můžete přijít i o zaměstnání.

Sex na pracovišti má i své slunné stránky. Když nebudu počítat vratkou vidinu kariérního postupu, je to právě to, co vám zajistí, že se do práce začnete konečně těšit a pondělní ráno budete vítat úsměvěm.

Jen se zeptejte těch, co mají své drahé polovičky někde na druhém konci města, kolik času jim zabere přesun do hnízdečka lásky, jen aby zjistili, že ho dneska bolí hlava, nebo že to nestálo opět za nic.

Pracoviště je navíc prostředí, kde hrozí, že vás někdo nachytá. Případně, že se vaše špatně skrývané sympatie provalí. Tajnůstkaření je kořením sexu a baví mnohem víc, než když se můžete veřejně otlapkávat, kdekoliv vás napadne.

Sex na pracovišti je rychlovka, s nádechem dobrodružství, od kterého nelze čekat víc, než čím je ve skutečnosti. Kolegiální výpomoc, brainstorming se zpětnou vazbou a nezdaněný bonus, u kterého nevíte, jestli jste nechtěli spíš týden dovolené navíc.

Darina D.

Předchozí článekThe Game Awards – vyhlášení herních Oscarů
Následující článekSilvestrovské veselí – okořeňte si život humorem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 − five =