Setkejte se s oblíbenými autory na Světě knihy

Další ročník veletrhu Svět knihy se blíží. Už od čtvrtka do neděle budete mít příležitost vychutnat si atmosféru veletrhu, prohlédnout si všechny knižní novinky, vybrat si z mnoha zajímavých besed a autogramiád. Svět knihy se bude totiž jen hemžit českými i zahraničními autory. Nabízí se tak jedinečná příležitost. Setkejte se s oblíbenými autory na Světě knihy. Nechte si podepsat knihu a poslechněte si jejich vyprávění, jak vznikala. Abyste měli velké spektrum zážitků, je tu hned několik tipů na zajímavá setkání s autory.

Čtvrtek 17:00- 18:00
Povídání s autorkou fantasy Míšou Burdovou
Hned první den veletrhu se můžete setkat s Míšou Burdovou a popovídat si o její čerstvé fantasy novince s názvem Dcera hvězd. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Otázkou je, jestli odolá svým válečnickým instinktům. Jestli je Arinala vražednice nebo hrdinka, kdy se dočkáme dalšího dílu a další zajímavosti vám určit ráda prozradí autorka na této besedě.

Pátek 12:00 – 12:50
Beseda a autogramiáda s autorem lékařských thrillerů Robinem Cookem
Úspěšný autor světových bestsellerů se vrací do České republiky s novými nápady a také novou audioknihou. Na kontě má pěknou řádků thrillerů z lékařského prostředí. Dozvíte se více o jeho poslední knize a nepochybně i o tom, kde bere inspiraci.

Pátek 15:00 – 15.30
Autogramiáda Meika Wikinga ke knihám Hygge a Lykke
Odhalte tajemství nejšťastnějších lidí na světě a osobně se setkejte s Meikem Wikingem, ředitelem dánského Institutu pro výzkum štěstí v Kodani a autorem bestsellerů „Hygge“ a „Lykke“. Hygge je dánský recept na dokonalé štěstí, který okouzlil svět. Autor vám určitě rád prozradí, jak si dokonalou pohodu vykouzlit i doma.

KOUKNI SE  Průvodce světem Zaklínače pro všechny zapálené fanoušky

Sobota 11:00-12:00
Křest knihy Miroslava Bobka ZOOpisník
Tentokrát jedna cílená pozvánka pro milovníky zvířátek. Přijďte si poslechnout příběhy ze zákulisí pražské ZOO. Vyprávění ředitele Miroslava Bobka a křest jeho nové knihy bude zajímavou exkurzí do života zvířat, která nadchne jak děti, tak dospělé.

Sobota 13.00
Monika Wurm
Slovenská autorka, která byla nominována na cenu Pantha Rei Awards za nejprodávanější slovenskou autorku, pokřtí svou novou knihu „Hvězda nad arabským peklem“ a představí své další knihy, jako je například česky vydané a pěkně žhavé Rockové tango.

 

Sobota 13:00
Autogramiáda Michala Viewegha
Účastníci zájezdu. Román pro ženy. Co mají tyto knihy společného? Přece autora Michala Viewegha, který svými knihami pravidelně vrhá české čtenáře do stavu nadšení. Na Světě knihy bude mít velkou autogramiádu a představí svoji novou knihu Muž a žena.

 
Sobota 16:00 – 17:30 
 Kovy o všem
Jeden z nejoblíbenějších českých youtuberů Kovy na HumbookStage? Ovšem! Prozradí i to, co v jeho knize nebylo? Ovšem! A bude se pak podepisovat? Ovšem!!! Hodinka a půl s Kovym bude prostě o všem a především o jeho knize O všem.
 
Sabina Poláková
 
 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 + 8 =