Seriálový Zaklínač Henry Cavill ve hře? Díky modu to jde

Zaklínač od Netflixu bude vycházet z knižní předlohy, nikoli z populární videoherní adaptace. To vyvolalo hysterii kolem Geraltova vzhledu. Vše má však řešení v podobě fanouškovského módu.

To, že se brzy dočkáme seriálu Zaklínač, to snad ani nemusím připomínat. Tvůrci hned zpočátku oznámili, že seriál bude vycházet z knižní předlohy. Vlnu pozdvižení způsobilo obsazení role Geralta. Tu obsadil filmový Superman Henry Cavill. Tenhle fakt však naráží u spousty fanoušků na problém. Nutno říct, že jde především o fanoušky populární herní série. Těm se nelíbí, že by měl být Geralt mladý, pohledný a svalnatý. Ono je to celkem logické. Po stovkách hodin sledování herního Geralta se zkrátka těžko zvyká na jeho seriálovou podobu. Že bude Henry Cavill nakonec asi dobrá volba, to už jsme mohli přesvědčit díky traileru. Pokud vám pořád přijde rozdíl mezi herním a seriálovým Geraltem příliš velký, existuje řešení.

Poděkovat můžete skupince nadšených modderů, kterým se asi taky nezdál vzhled seriálového Geralta. Díky nim si totiž můžete ve hře změnit vzhled herního zaklínače na toho seriálového. Stačí vám k tomu si stáhnout mód. Podle hráčů nefunguje mod moc dokonale. Občas je prý nutné přimhouřít obě oči. Nutno dodat, že tuhle vychytávku využijou jen ti, kteří Zaklínače 3 hrajou na PC. My ostatní máme smůlu a s novým Geraltem se budeme muset vypořádat po svém.

KOUKNI SE  Disco Elysium vyšlo i pro stařičký Game Boy

Martin Kudělka

Předchozí článekSeriál Mindhunter startuje dnes na Netflixu druhou sérii
Následující článekMůže láska na dálku přežít?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × one =