Netflix vypustil první trailer na seriálového Zaklínače

Comic-Con v San Diegu je v plném proudu. Toho využila také stále rostoucí streamovací platforma Netflix a vypustila do světa vůbec první oficiální trailer na dlouho očekávaného seriálového Zaklínače. Už předtím byly postupně zveřejňované některé obrázky a koncepty k chystanému seriálu. Ty ale ve velké míře vyvolávaly hodně rozporuplné reakce. Nemluvě pak o hereckém obsazení některých postav známých jak z herní trilogie, tak z knižní série.

Právě z knižní série Andrzeje Sapkowskiho bude seriál vycházet. Už nějakou dobu je známo, že ústřední postavu Geralta z Rivie ztvární Henry Cavill. Současný představitel Supermana ze světa DC. Do dalších důležitých rolí byly obsazené tyto nové tváře. Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Jodhi May jako královna Calanthe, Mimi Ndiwemi jako začínající kouzelnice Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Adam Levy jako druid Mousesack, Björn Hlynur Haraldsson jako král Eist a manžel královny Calanthe, MyAnna Buring jako Tissaia, vůdkyně magické akademie a spousta dalších.

První oznámená série bude mít 6 epizod, kterou postupně zrežírují tito čtyři lidé – Alik Sakharov, Charlotte Brändström, Alex Garcia Lopez, Marc Jobst.

Není to ale poprvé, kdo se pokusil Sapkowskiho dílo přivést na stříbrná plátna či televizní obrazovky. Již v roce 2001 to s filmovou verzí zkusila právě Polská produkce. Jenže snímek moc dobře nedopadl. A tak to o rok později zkusili v seriálové verzi, která dopadla mnohem lépe.

KOUKNI SE  Jeremy Renner viděl své oko tím druhým

Jak si povede nově zpracovaný seriál natáčený v Evropě (především ve Španělských lokacích, v maďarské Budapešti, v Polsku a něco málo na Slovensku)? To uvidíme, až dorazí Geralt na Netflix. Do té doby si budeme muset počkat na zveřejnění data premiéry.

Ondřej Blahut

www.imdb.com, www.comingsoon.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three − two =