Režisér Nicolase Cageho se chystá na Tiché místo 3

Po komerčním úspěchu hororového thrilleru Tiché místo z roku 2018, jenž s rozpočtem 17 milionů dolarů vydělal celosvětově 350 milionů. I loňské pokračování Tiché místo: Část 2, které stálo 60 milionů, utržilo přes uvedení během stále trvající pandemie, až pětinásobek rozpočtu. Dávno bylo jasné, že studio Paramount Pictures nebude otálet s výrobou dalších pokračování. A třetí snímek už je pomalu, ale jistě na cestě.

Ještě donedávna byl s chystaným snímkem spojován režisér Jeff Nichols, zodpovědný za povedené thrillery Úkryt nebo Bahno z Mississippi. Nakonec ale z projektu odstoupil v říjnu minulého roku, s tím, že se musí věnovat jinému sci-fi dramatu pro Paramount.

Aktuálně to vypadá, že studio už našlo náhradu za Nicholse. Vyjednávat by mělo s režisérem Michaelem Sarnoskim, jenž režíroval nezávislé drama Pig s Nicolasem Cagem. Snímek získal několik mezinárodních ocenění a kladné ohlasy u kritiků i diváků. Pokud si režisér s producenty opravdu „plácne“, tak nejspíš také napíše scénář podle námětu Johna Krasinskiho. Ten je „duchovním otcem“ celé série: napsal a režíroval první dva filmy, v jedničce si také zahrál jednu z hlavních rolí.

Režisér atmosféru umí

Pro srovnání se podívejte na trailer k filmu Pig. Jedná se o atmosférické drama na hraně revenge thrilleru. Nicholas Cage hraje bývalého šéfkuchaře, kterému jednoho dne ukradnou prase na hledání lanýžů. Je to jeho miláček a jeden z posledních přátel, takže Cage na nic nečeká a vyráží do akce. Jde po stopách únosců prasete a propadá se do „gastronomického“ podsvětí. S nadsázkou se dá o filmu mluvit, jako o Johny Wickovi, který se ocitá v jakémsi kuchařsko-gangsterském polosvětě. Opravdu výrazný, osobitý a originální snímek.

KOUKNI SE  Vrah z dokumentu Netflixu Ta dívka z fotky stále žije a čeká na smrt

O chystaném třetím dílu se dále zatím ví jen to, že by nemělo jít o přímé pokračování prvních dvou snímků. Spíše by se mělo jednat o spin-off s novými postavami. Každopádně film bude zasazen do stejného postapokalyptického světa, který je tyranizován monstry z vesmíru, která jsou nadpřirozeně agresivní k jakémukoliv zvuku. V tuto chvíli má film v produkci Michaela Baya, Brada Fullera a samotného Johna Krasinskiho předběžně stanovenou premiéru na konec března 2023.

Pokračování hororu Tiché místo: Část 2 si už nyní můžete pustit na HBO GO.

Předchozí článekNicolas Cage očekává první dítě se svou manželkou Riko Shibata
Následující článekNejhorší věty, které můžete hned po sexu pronést

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen − four =