Proč mají ženy potřebu sobě i partnerům vymačkávat beďary?

Z vymačkávání akné nic dobrého nevzejde. Přesto zvlášť ženy mají nepřekonatelnou potřebu si jebáky vymačkávat a potěšení jim také činí je vymačkávat na různých místech svým partnerům.

Čím to je, čím to je? Pojďme se na to podívat kukátkem. Ve zkratce – ženy touží po dokonalosti a zároveň latentně také po nechutnostech.

Akné, pupínek, hovorově jebák, nežid, beďar, to jsou drobné vředíky, které hyzdí naše tělo. Žena chce být krásná a nedokáže se vyrovnat s tím, že jí kvetou na tváři viditelné vady na její kráse. Proto se nedokáže ubránit pokušení a beďary si vymáčkne. Nehodlá se s nimi smířit, bude s nimi bojovat, i když sama moc dobře ví, že každé vymáčknutí zapříčiní nárůst dalších tří. Je to nekonečný boj, který s nimi bude svádět, protože s narušeným vzhledem je tak těžké se smířit.

Proč ale mají ženy takovou potřebu vymačkávat beďary svým partnerům? Z čeho jejich nutkání plyne? Hádám, že jejich motivace jsou dvojího druhu. Dráždí je proces vymačkávání – z vředu často vytéká bílá tekutina, která připomíná mužské sperma. Vymáčknutí je podobné mužskému výstřiku. S vymačkáváním také souvisí touha způsobovat muži drobnou bolest – při tomto úkonu tedy uspokojuje své drobné sadistické sklony, zároveň imituje výstřik. Dva pudy uspokojuje naráz!

Nakonec by možná bylo dobré dodat, že i někteří muži si rádi vymačkávají své beďary, málo z nich ovšem má potřebu je vymačkávat svým partnerkám. Cítíte ten rozdíl?

KOUKNI SE  Jak si vybrat erotické prádlo

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × five =