Proč mají ženy potřebu sobě i partnerům vymačkávat beďary?

Z vymačkávání akné nic dobrého nevzejde. Přesto zvlášť ženy mají nepřekonatelnou potřebu si jebáky vymačkávat a potěšení jim také činí je vymačkávat na různých místech svým partnerům.

Čím to je, čím to je? Pojďme se na to podívat kukátkem. Ve zkratce – ženy touží po dokonalosti a zároveň latentně také po nechutnostech.

Akné, pupínek, hovorově jebák, nežid, beďar, to jsou drobné vředíky, které hyzdí naše tělo. Žena chce být krásná a nedokáže se vyrovnat s tím, že jí kvetou na tváři viditelné vady na její kráse. Proto se nedokáže ubránit pokušení a beďary si vymáčkne. Nehodlá se s nimi smířit, bude s nimi bojovat, i když sama moc dobře ví, že každé vymáčknutí zapříčiní nárůst dalších tří. Je to nekonečný boj, který s nimi bude svádět, protože s narušeným vzhledem je tak těžké se smířit.

Proč ale mají ženy takovou potřebu vymačkávat beďary svým partnerům? Z čeho jejich nutkání plyne? Hádám, že jejich motivace jsou dvojího druhu. Dráždí je proces vymačkávání – z vředu často vytéká bílá tekutina, která připomíná mužské sperma. Vymáčknutí je podobné mužskému výstřiku. S vymačkáváním také souvisí touha způsobovat muži drobnou bolest – při tomto úkonu tedy uspokojuje své drobné sadistické sklony, zároveň imituje výstřik. Dva pudy uspokojuje naráz!

Nakonec by možná bylo dobré dodat, že i někteří muži si rádi vymačkávají své beďary, málo z nich ovšem má potřebu je vymačkávat svým partnerkám. Cítíte ten rozdíl?

KOUKNI SE  Sexuální deviace: Fetišismus

Charlie Brown

Předchozí článekNejodpornější film všech dob vypustí po 10 letech svou necenzurovanou verzi
Následující článekCyberpunk 2077 ukazuje, jak funguje ve hře fotomód

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × two =