Populární české knihy v kategorii humor a satira

Humor a satira k našemu životu neodmyslitelně patří. Pokud máte pocit, že se vám ani jednoho nedostává, připravili jsme si pro vás tipy, které vás (co do humoru a satiry) nezklamou.

Slunečná 3 – Pokračování vašich oblíbených příběhů

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem. Třetí díl vašich oblíbených příběhů je zde pro vás. Kniha volně navazuje na první a druhý díl. Slunečná 3.

Slunečná 3 - Pokračování vašich oblíbených příběhů

Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody

Martina Preissová

Jak jsem nebyla na Lvech a jiné příhody

Nebyla na Lvech, nejezdí na Maledivy ani do Hollywoodu! Zato jezdí na chalupu, má děti, muže, psa, starosti, práci v divadle, rodinu ve Znojmě, smysl pro humor a díky tomu spoustu příhod.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel – filmová obálka

Patrik Hartl

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - filmová obálka

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla. Prvok, šampón, tečka a Karel.

KOUKNI SE  Tři nejprodávanější knihy měsíce února 2023

Charlie Brown

Předchozí článekHoror Chernobylite vyjde už v létě
Další článekVzniká dokument Herní národ, který mapuje historii her u nás

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen − sixteen =