Pět romantických filmů, které kazí vztah

Podzimní večer, sklenka svařáku a pořádný romantický film v tv. Nebudeme si nic namlouvat, dělá to každá žena. Kolem sebe tuny kapesníků, které jsou během dvouhodinového filmu celé posmrkané. Po závěrečných titulcích ženy odchází spát s iluzí dokonalého chlapa, dokonalého vztahu a dokonalé rodiny, do postele vedle týpka s pivním mozolem upracovaného z 12hodinové šichty, aby zabezpečil rodinu.

1Hříšný tanec

Nebudeme si nic namlouvat, Patrick Swayze tam je prostě nepřekonatelný. Drsňák, který nic nepotřebuje, všem pomůže a nic neočekává. Ve chvíli, kdy se zamiluje do bohaté Frances s přezdívkou Baby, která chce zachránit svět, malér je na světě. Naučí ji tancovat, a společně pomalu tanečními kroky budují vztah. Hláška Baby nebude sedět v koutě je nesmrtelná. Stejně tak jako nepřející tatíček, který si vedle své dcery představuje úplně někoho jiného než je Johny. Na konci však pochopí a omluví se. Aaaaach, to je ale krásná pohádka. Hlavně večer, když nám naše milovaná polovička chrápe do rytmu Time of my life.

2Sex ve městě

Ať již jde o seriál nebo filmy, je tam prostě Pan Božský. A k tomu netřeba slov. Je tam, vždy byl, a vždy bude. Je to přesně ten typ chlap, co my ženský chceme a nemáme. Bohatý, charismatický, a neustále unikající. Při pohledu vedle nás, nám někdy unikne rozum. To, když se z Božského vyklube obyčejný pitomec, kterému v životě stačí vyprázdnit pytlík, naplnit břicho, dát si pivo, a pak spokojeně usnout na gauči. Jenže žena si občas toho pana Božského prostě zaslouží.

3Pretty woman

Kdo by neznal tu slavnou romantickou komedii, kterak se chudá šlapka prokouřila k milionáři. Ženy, je to jen film. Zapomeňte na to, že když ho chlapovi dobře vykouříte, vyklube se z něj milionář, co kvůli Vám překoná svůj strach z výšek a přijde vás zachránit jako princeznu. Takového se nic neděje. I když mu to dobře uděláte pusou, není to záruka toho, že si chlapa udržíte. Takže radši být trapka, než šlapka.

KOUKNI SE  3 způsoby, jak se můžete zranit při masturbaci

4Duch

Zabila jste ho a s kamarádkou přemýšlíte, kde ho zakopete? To Demi Moore určitě neřešila, když jí zabili Patrika Swayzeho. Naopak, byla zlomená žalem. A Patrick se vrátil, aby jí pomohl nalézt vraha, který ho zabil. Naučil se ovládat své schopnosti, a než se pustil na druhý konec břehu, Demi ho viděla a vnímala, a rozloučila se s ním, jak měla. Nebát se, ten, co ho chcete zakopat, z mrtvých nevstane.

5Cindy

Slavná italská pohádka, kde Cindy toužící zpívat, potká prince Micia. Ten jí to umožní, protože hraje v kapele. Cindy netuší, že je to princ, a když zjistí, že jí lhal, vypořádá se s tím po svém. Vlétne na zámek, dá mu facku, a uteče. Na letiště za ní Micio běží, aby si prožil chvilku strachu, že mu holka utekla ( to říkám pořád, Princové jsou na draka) a vzápětí celý šťastný zjistil, že se mu vrátila. Jelikož žijeme v roce 2018, je důležité si uvědomit, že princové jsou nedostatkové zboží, a že na letiště za náma opravdu, ale opravdu nikdo nepoběží.. Takže zahodit představy do koše, a spokojit se s tím, co máme.

Závěrem

Filmový svět utváří dokonalou iluzi toho, co bychom chtěli, a nemáme. Je důležité, si uvědomit, že i naši filmový idolové žijí podobně jako my, řeší opravdové city, chodí na záchod a potí se. Není špatné snít o lepším životě, kde je jen láska, a žádná hádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem. Ale je potřeba žít v realitě a přestat hledat někoho, kdo je vlastně vedle nás. Jen neumí tančit, není mrtvý, není princ nebo milionář.

KOUKNI SE  Co muže vzrušuje na ženském těle

Ivana H.

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fifteen + 14 =