Pět romantických filmů, které kazí vztah

Podzimní večer, sklenka svařáku a pořádný romantický film v tv. Nebudeme si nic namlouvat, dělá to každá žena. Kolem sebe tuny kapesníků, které jsou během dvouhodinového filmu celé posmrkané. Po závěrečných titulcích ženy odchází spát s iluzí dokonalého chlapa, dokonalého vztahu a dokonalé rodiny, do postele vedle týpka s pivním mozolem upracovaného z 12hodinové šichty, aby zabezpečil rodinu.

1Hříšný tanec

Nebudeme si nic namlouvat, Patrick Swayze tam je prostě nepřekonatelný. Drsňák, který nic nepotřebuje, všem pomůže a nic neočekává. Ve chvíli, kdy se zamiluje do bohaté Frances s přezdívkou Baby, která chce zachránit svět, malér je na světě. Naučí ji tancovat, a společně pomalu tanečními kroky budují vztah. Hláška Baby nebude sedět v koutě je nesmrtelná. Stejně tak jako nepřející tatíček, který si vedle své dcery představuje úplně někoho jiného než je Johny. Na konci však pochopí a omluví se. Aaaaach, to je ale krásná pohádka. Hlavně večer, když nám naše milovaná polovička chrápe do rytmu Time of my life.

2Sex ve městě

Ať již jde o seriál nebo filmy, je tam prostě Pan Božský. A k tomu netřeba slov. Je tam, vždy byl, a vždy bude. Je to přesně ten typ chlap, co my ženský chceme a nemáme. Bohatý, charismatický, a neustále unikající. Při pohledu vedle nás, nám někdy unikne rozum. To, když se z Božského vyklube obyčejný pitomec, kterému v životě stačí vyprázdnit pytlík, naplnit břicho, dát si pivo, a pak spokojeně usnout na gauči. Jenže žena si občas toho pana Božského prostě zaslouží.

3Pretty woman

Kdo by neznal tu slavnou romantickou komedii, kterak se chudá šlapka prokouřila k milionáři. Ženy, je to jen film. Zapomeňte na to, že když ho chlapovi dobře vykouříte, vyklube se z něj milionář, co kvůli Vám překoná svůj strach z výšek a přijde vás zachránit jako princeznu. Takového se nic neděje. I když mu to dobře uděláte pusou, není to záruka toho, že si chlapa udržíte. Takže radši být trapka, než šlapka.

KOUKNI SE  Jak hormony ovlivňují sex

4Duch

Zabila jste ho a s kamarádkou přemýšlíte, kde ho zakopete? To Demi Moore určitě neřešila, když jí zabili Patrika Swayzeho. Naopak, byla zlomená žalem. A Patrick se vrátil, aby jí pomohl nalézt vraha, který ho zabil. Naučil se ovládat své schopnosti, a než se pustil na druhý konec břehu, Demi ho viděla a vnímala, a rozloučila se s ním, jak měla. Nebát se, ten, co ho chcete zakopat, z mrtvých nevstane.

5Cindy

Slavná italská pohádka, kde Cindy toužící zpívat, potká prince Micia. Ten jí to umožní, protože hraje v kapele. Cindy netuší, že je to princ, a když zjistí, že jí lhal, vypořádá se s tím po svém. Vlétne na zámek, dá mu facku, a uteče. Na letiště za ní Micio běží, aby si prožil chvilku strachu, že mu holka utekla ( to říkám pořád, Princové jsou na draka) a vzápětí celý šťastný zjistil, že se mu vrátila. Jelikož žijeme v roce 2018, je důležité si uvědomit, že princové jsou nedostatkové zboží, a že na letiště za náma opravdu, ale opravdu nikdo nepoběží.. Takže zahodit představy do koše, a spokojit se s tím, co máme.

Závěrem

Filmový svět utváří dokonalou iluzi toho, co bychom chtěli, a nemáme. Je důležité, si uvědomit, že i naši filmový idolové žijí podobně jako my, řeší opravdové city, chodí na záchod a potí se. Není špatné snít o lepším životě, kde je jen láska, a žádná hádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem. Ale je potřeba žít v realitě a přestat hledat někoho, kdo je vlastně vedle nás. Jen neumí tančit, není mrtvý, není princ nebo milionář.

KOUKNI SE  3 způsoby, jak se můžete zranit při masturbaci

Ivana H.

 

 

 

 

 

Předchozí článekNejlepší thrillery – tohle do Vánoc prostě nevydržíte
Následující článekHerci a herečky, kterým jedna špatná role zničila celou kariéru

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − eight =