Kultovní česká vojenská akce Operace Flashpoint slaví v těchto dnech dvacáté výročí vzniku. Hru si můžete v nyní pořídit zcela zdarma.

Jedna z nejzásadnějších her v historii české herní scény slaví dvacáté narozeniny. Operace Flashpoint se od doby svého vzniku stala doslova kultem. Vojenská akce ve velké míře klade důraz na věrnou simulaci vojenského konfliktu. Zároveň je však titul opravdu zábavný. Autorům ze studia Bohemia Interactive se povedlo hru vybalancovat opravdu na jedničku. K tomu přidejme přesné modely techniky a zbraní, propracovanou umělou inteligenci a vcelku reálné prostředí.

Oslavy výročí byly velkolepé. Autoři uspořádali speciální stream, na který se můžete mrknout ze záznamu. Nechyběl Marek Španěl nebo třeba Ivan Buchta. Navíc proběhl koncert symfonického orchestru a taktéž se zadarmo rozdávala původní hra, která v současnosti nese jméno Arma: Cold War Assault. V rámci oslav si můžete také pořídit Arma 20th Anniversary Edition, která obsahuje jak všechny díly série, tak veškeré DLC a datadisky.

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Mare z Easttownu – Vraždy dívek v americkém zapadákově
Následující článekKerbal Space Program se už příští rok dočká pokračování

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 + 17 =