Nejočekávanější sci-fi a fantasy filmy roku 2020

Také fantastické a vědecko-fantastické světy, plné nejrůznějších kouzelných bytostí a stvoření, otevřou své brány divákům v příštím roce. A rozhodně je se na co těšit.

Zpátky

1. Cesta za živou vodou/The Ash Lad – In Search of the Golden Castle

Abych se nepohyboval pouze v amerických tvůrčích vodách, tak vám trochu rozšířím obzory. A jako první vám představuji půvabnou norskou dobrodružnou fantasy pohádku Cesta za živou vodou. Jde o volné pokračování pohádky Cesta za králem trollů z roku 2017.

Espen, jeho dva bratři a princezna Kristin zažívají nové nebezpečnější dobrodružství. Král s královnou jsou otrávení a Espenovi bratři jsou falešně obviněnými. Jeho bratrům hrozí poprava, a tak se Espen s princeznou musí vydat na nebezpečnou pouť k zámku Soria Moria, celého z ryzího zlata, kde teče živá voda. Dá se ale takovým pověstem věřit, když zlatý zámek s kouzelnou vodou nikdo nikdy nespatřil? Pokud chce Espen své bratry zachránit, tak mu nic jiného nezbývá. Spolu s princeznou Kristin se bude muset vypořádat s nejednou překážkou i s proradnými Dány, kteří usilují o zničení království Kristiiných rodičů.

Dobrodružné fantasy natáčené v Norsku i v České republice navštíví naše kina již 30. ledna 2020.

Zpátky
Předchozí článekNaprosto nejlepší hry, které vyšly během posledních deseti let
Následující článekNejočekávanější filmy podle komiksů roku 2020

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × three =