Nejočekávanější sci-fi a fantasy filmy roku 2020

Také fantastické a vědecko-fantastické světy, plné nejrůznějších kouzelných bytostí a stvoření, otevřou své brány divákům v příštím roce. A rozhodně je se na co těšit.

Zpátky

1. Cesta za živou vodou/The Ash Lad – In Search of the Golden Castle

Abych se nepohyboval pouze v amerických tvůrčích vodách, tak vám trochu rozšířím obzory. A jako první vám představuji půvabnou norskou dobrodružnou fantasy pohádku Cesta za živou vodou. Jde o volné pokračování pohádky Cesta za králem trollů z roku 2017.

Espen, jeho dva bratři a princezna Kristin zažívají nové nebezpečnější dobrodružství. Král s královnou jsou otrávení a Espenovi bratři jsou falešně obviněnými. Jeho bratrům hrozí poprava, a tak se Espen s princeznou musí vydat na nebezpečnou pouť k zámku Soria Moria, celého z ryzího zlata, kde teče živá voda. Dá se ale takovým pověstem věřit, když zlatý zámek s kouzelnou vodou nikdo nikdy nespatřil? Pokud chce Espen své bratry zachránit, tak mu nic jiného nezbývá. Spolu s princeznou Kristin se bude muset vypořádat s nejednou překážkou i s proradnými Dány, kteří usilují o zničení království Kristiiných rodičů.

Dobrodružné fantasy natáčené v Norsku i v České republice navštíví naše kina již 30. ledna 2020.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen + fifteen =