Nejočekávanější hororové filmy roku 2020

Vítejte ve světě hrůzy a všudypřítomného strachu. Vítejte v místech, kde lidé umírají. Vítejte v dobách, kde si nemůžete být jistí ničím, kromě démonů, zrůd, vrahů, monster a smrtících pastí. To všechno vás čeká v příštím roce v českých kinech. Čtěte pouze za denního světla!

Zadní

1. Nenávist/The Grudge

Říká se, že když někdo zemře v hlubokém hněvu, zrodí se kletba. Kletba v podobě pomstychtivého ducha. Ducha, který se usadí v místě tragédie a každý, kdo se dostane do jeho blízkosti, zemře. Určitě je vám tento koncept povědomý. Existuje filmové série japonské tvorby i americké verze. Řeč je o filmu Nenávist (The Grudge).

Mladý začínající režisér Nicolas Pesce nám na začátku příštího roku představí obnovenou děsivou verzi této kultovní klasiky. Samozřejmě pod dohledem zkušených členů štábu jako například producent filmu Sam Raimi nebo původní scénář Takašiho Šimizu. Ve filmu se objeví Tara Westwood (seriál Město na kopci), Junko Bailey (Stupeň 6: Dny totální zkázy), David Lawrence Brown (seriál Fargo a Channel Zero, Stíny mezi námi), Zoe Fish (Stíny mezi námi), Andrea Riseborough (Nevědomí, Noční zvířata, Ztratili jsme Stalina), Demián Bichir (Osm hrozných, Vetřelec: Covenant, Sestra), Lin Shaye (série Insidious, Grace, Ouija: Zrození zla), John Cho (trilogie Zahulíme, uvidíme; série Prci, prci, prcičky; trilogie Star Trek) a další.

Duch Kayako začne znovu řádit v českých kinech již 2. ledna 2020.

Zadní
Předchozí článekLednové novinky na DVD a Blu-ray vás pobaví i vyděsí
Další článekVýhodná nabídka: Kupte si Switch s WC prkénkem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

6 − four =