Nejočekávanější filmy podle komiksů roku 2020

Svět filmů podle komiksů zřejmě v příštích dvanácti měsících ovládnou ženy a ženské superhrdinky.

3. Noví mutanti/The New Mutants

S hororově pojatými mutanty to v poslední době jako na houpačce. První trailer, který vyšel, vypadal přinejmenším zajímavě. Jenže premiéra filmu byla nakonec odložená o několik měsíců později. Pak došlo k dalším minimálně dvěma odkladům. Mezi tím se šířily spekulace, že se snímek do kin vůbec nepodívá. Že místo toho půjde rovnou na nosiče. Pak se tvůrci ozvali, že se Nových mutantů v kinech určitě dočkáme. Pak zase, že budou k vidění, ale pouze na jedné ze streamovacích služeb (Netflix, AppleTV+).

Premiéra se tak dlouho odkládala, až celý projekt spadl pod křídla Disney, tedy i Marvelu. Po přetáčkách, změnách děje a podobným těžkostem Marvel oznámil, že nejnovější datum premiéry je skutečně konečné.

Přes všechny komplikace si film zachoval hororový element i veškeré tvůrčí a herecké obsazení. U režie stále zůstává Josh Boone, který napsal také scénář spolu s Knatem Lee. U projektu nadále zůstávají tito herci a herečky. Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Antonio Banderas, Alice Braga, Charlie Heaton, Blu Hunt, Happy Anderson, Henry Zaga a další.

Po dvou letech od prvního oznámeného data a tři roky po prvním traileru se snímku konečně dočkáme 2. dubna 2020. V průběhu ledna má vyjít zbrusu nový trailer k filmu.

Předchozí článekNejočekávanější sci-fi a fantasy filmy roku 2020
Následující článekSony konečně odhalilo svoji novoroční nadílku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

sixteen + seventeen =