Je tady nový měsíc a s ním již tradičně zcela nová várka her zdarma. Sony i Microsoft tentokrát potěší hlavně fanoušky hororu.

Říjnová nabídka her zdarma tentokrát neobsahuje opravdové pecky, které vám vyrazí dech. Přesto vás některé tituly určitě potěší. Začněme u Microsoftu, kde vévodí nabídce titul Slayaway Camp: Butcher’s Cut. Poněkud osobitý puzzle, který vychází z hororových klasik, můžete stahovat po celý měsíc. Tento titul vás zaujme především svým grafickým zpracováním. V první polovině října můžete ještě zdarma získat akční adventuru Sphinx and the Cursed Mummy. V té druhé pak velmi povedený survival horor Mad of Sker a rpg Costume Quest. Dodám, že prvně jmenovaný titul, Mad of Sker, můžete stahovat až do poloviny listopadu. Jak je vidět, říjnová nabídka Games with Gold potěší hlavně fanoušky hororového žánru. Přece jenom se blíží Halloween.

U Sony je nabídka her již tradičně chudší. V rámci služby PS Plus získáte pouze dva tituly. Tím prvním titulem zadarmo je hororové akční adventura Vampyr. Povedená hra z upírského světa, která sbírala opravdu kladná hodnocení. Druhým titul potěší především milovníky vůně vysokooktanového benzínu, spálených gum a řevu motorů. V říjnu si na PS4 můžete zdarma pořídit Need for Speed: Payback. Mnohými zatracovaný závodní titul, který však má určitě co nabídnout. Tento měsíc vám nabídka her zadarmo určitě dech nevyrazí, tedy alespoň ne na konzolích. Jiná situace totiž vládne v Epic Game Store. Tam jste si v minulých dnech, týdnech, měsících, mohli s cenovkou nula pořídit například Grand Theft Auto 5, Watch Dogs 2 nebo Football Manager 2020. Naposledy byla v nabídce zcela zdarma budovatelská strategie RollerCoaster Tycoon 3. Teď si můžete zcela bez placení zahrát artovou hříčku Pikuniku. Tomu se říká nálož her. Oproti tomu vypadá Need for Speed: Payback v nabídce jako chudý příbuzný.

KOUKNI SE  Nejlepší závodní hry všech dob

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Lars útočí a tentokrát je to osobní
Následující článek„Jsi stejná jako tvoje matka!“

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 3 =