Pokud patříte k lidem, kteří z nějakého zvláštního důvodu ještě nehráli pátý díl série GTA, nyní to můžete napravit. Navíc vás to nebude stát ani korunu.

Grand Theft Auto 5 je tady s námi již od roku 2013, kdy nejprve vyšlo pro konzole Playstation 3 a Xbox 360. Rok na to se hra objevila na tehdy nastupující nové generaci a další rok se titulu dočkali i PC hráči. GTA 5 patří bezesporu k nejlepším hrám všech dob. Jako důkaz může posloužit například to, že si titul našel cestu k více jak 120 milionům hráčů. Pominout nelze i nespočet rekordů, které hra získala. Studio Rockstar Games zkrátka dokázalo udělat naprosto úžasnou hru. Skvělý příběh, vynikající hratelnost, to jsou jedny z mála trumfů. Co si však hráči oblíbili ze všeho nejvíce, je mód GTA Online. Onlinový mód opravdu žije. Zásluhu na tom má především stále nový obsah, který je do hry pravidelně dodáván. Pokud jste tedy ještě GTA 5 nikdy nehráli, nyní to můžete napravit. Navíc vás to nebude stát ani korunu. Musíte si však pospíšit, nabídka je časově omezená!

Pokud tedy máte zájem pořídit si jednu z nejlepších her historie zcela zdarma, není nic jednoduššího. Potřebujete jen počítač, účet na Epic Games Store a hra je vaše. Určitě jsem teď zklamal spoustu konzolových hráčů. Bohužel majitelé PS4 a Xboxu One mají smůlu. Ti šťastnější, kteří vlastní PC, by si však měli pospíšit. Tato štědrá nabídka platí pouze do 21. května do 17 hodin. Jestli jste tedy GTA 5 nikdy nehráli, doporučuji nabídky využít. Určitě nebudete litovat.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Martin Kudělka

Předchozí článekTaika Waititi natočí své vlastní Star Wars
Další článekRecenze: Psychopat ve vaší posteli

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × one =