Návod pro nevěrníky – jak zahnout, aby na to druhý nepřišel?

Buďme realisté. Dříve či později to napadne každého (každou), zvlášť v delším vztahu. Biologicky nejsme zcela nastavení pro celoživotní monogamní vztah, ne vždy nás drží k partnerce jen láska, mohou to být děti, majetek nebo jen zvyk. Před nevěrou vás řada lidí a odborníků varuje, my vám chceme pomoci překonat strach z odhalení a zahladit stopy po činu.

1Už víte, s kým to bude?

Nejprve musíte mít vhodný objekt k činu. Může jít o náhodné seznámení na párty, povedený pracovní večírek, nebo teprve hledáte? Než se spustíte, ověřte si trochu, s kým máte tu čest. Lidé jsou různí a mají různé duševní poruchy a mentální úroveň. Bylo by dobré, kdyby se jednalo o relativně dospěle uvažující osobu, která váám neudělá ze života peklo, jen pro to, že jste se s ní vyspali. Očekávejme, že máte čuch na lidi a nevěra neprobíhá v úplném bezvědomí. I na párty určitě dojde ke krátké konverzaci, kolegyně z práce už znáte a víte, co od nich čekat, jestli máte nějaký koníček, třeba sport, taky víte, do čeho jdete. Jestli se chcete teprve seznámit a použít k tomu seznamku, dbejte samozřejmě na anonymitu – nepoužívejte své jméno, fotky zveřejňujte bez tváře, protějškům nesdělujte soukromé informace o vašem životě, nebo je prostě pozměňte. Někdy budete muset lhát, ale co se dá dělat.

2Nevěrný sex

Dbejte na několik pravidel už při samotném aktu – pokud nepoužijete ochranu, vždy nezapomeňte na vyvrcholení mimo pochvu – snad vám něco říká pojem přerušovaná soulož. Nemůžete spoléhat na antikoncepci partnerky, víte, že je dnes doba, kdy nejde spoléhat vůbec na nic. Zkontrolujte nenápadně před akcí mobil protějšku, zda si akt nenahrává, nemá zapnutý mikrofon. Před akcí by bylo dobré, kdyby o tom nikdo další nevěděl, vyvarujte se zbytečných svědků.

KOUKNI SE  Jste sapiosexuál? Povíme vám, co to znamená a jak to poznáte

3Zahladit stopy po akci

Tak a tady je stěžejní část návodu. Už se stalo, nedá se odestát. Co vše udělat, aby na to nepřisla (nepřišel)? Před příchodem domů nebo před příchodem partnerky je třeba zahladit stopy. I pokud jste sex provozovali mimo svůj byt či dům, doporučuji se nejprve osprchovat a smýt ze sebe všechny pachové stopy. Dámské voňavky mohou být hodně nápadné a agresivní a ženy ucítí cizí vůni, proto s sebou noste svůj nejsilnější parfém a převoňte oděv. Zbavte oblečení vlasů – ty jsou také jasným důkazem, nezapomeňte na známky rtěnek, pudrů. Na těle byste neměli mít žádný cucflek, ale tak, může se stát, že. Co s cucflekem? V první řadě zakrýt, poté budete muset vymyslet, jak se vám tam dostal – pravděpodobně vyrážka. Jestli jste se nechránili, možná budete muset později vysvětlit horší věci, třeba proč máte chlamýdie nebo syfilis.

Další stopy vedou z vašeho mobilu a počítače, zvlášť po opakované akci s jednou osobou. Mazejte zprávy, pravidelně, nezapomínejte! Jméno dotyčné přejmenujte v mobilu na mužské jméno, aby nepoutalo pozornost. Musíte počítat s variantou, že vám vleze do mobilu. Počítač nenechávejte nikdy zaplý a neodcházejte pryč. Domluvte se, kdy vám bude dotyčná psát, pokud to nebude dodržovat – a ona nebude, tak vypněte upozornění a ztište mobil – aby vám o půlnoci nevyskakovaly v posteli se ženou zprávy – to se nesmí stát.

KOUKNI SE  Jak si vybrat správné porno

4Nevěrný vztah

Může se lehce stát, že se vám to s dotyčnou zalíbí a budete chtít akci opakovat. V tom případě si najděte vhodnou záminku, kdy se můžete pravidelně setkávat – častější služební cesty, nový koníček (sport), máte kamaráda, s kterým pokaždé jste, ale nejste – ten kamarád by to měl vědět a případně vás krýt.

5Profesionální nevěrník

Jak se stanete profesionálem? Vaším největším úspěchem je, že to vaše žena nikdy nezjistí. Musím vás ovšem upozornit, že většina nevěr se dříve či později provalí, protože nevěrník nedokáže dodržovat popsaná pravidla stále a dlouhodobě a na něco zapomene. Tak hodně štěstí!

Charlie Brown

Předchozí článekScenárista Bohemian Rhapsody míří k soudu. Film s výdělkem 900 milionů je v červených číslech
Následující článekHledáme nové redaktory pro psaní nebo natáčení podcastů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three − three =