Konec desetiletí je ideální doma na bilancování. Nebudu zde vymýšlet žebříčky ve všelijakých kategoriích a rovnou si vyhlásíme ty naprosto nejlepší hry, které nám za posledních deset let dělaly radost. Vsadím se, že vítěze žebříčku jste určitě netipovali.

Konce roku jsou ideální doba na různá bilancování. Ale co když končí rovnou celá dekáda? To už je sakra dobrý důvod zapátrat trochu v minulosti a vyhlásit ty nejlepší hry, které se za posledních deset let objevily na herní scéně. Upozorňuji, že žebříček je silně subjektivní, a proto s ním někteří čtenáři nebudou možná souhlasit. Tohle jsou podle mě nejlepší hry, které jsme si za posledních deset let mohli zahrát.

6Dirt Rally

Závodní hry mám velice rád. Troufnu si říct, že jsem na nich v podstatě začínal, jelikož nepočítám-li začátky na Sega Megadrive a nebo koketování s Doomem na PC, první hrou, kterou jsem pořádně hrál, bylo Gran Turismo. Jak rád bych do tohoto žebříčku zasadil nejnovější Gran Turismo Sport. Bohužel hra není tak dobrá, škoda. Ale přece jenom zde jedna závodní hra přesto bude. Dirt Rally od mistrů oboru, studia Codemasters. Ti v době vývoje měli již spoustu zkušeností se závodními hrami a bohatě je dokázali zužitkovat. Dirt Rally vynikalo přímo ukázkovým fyzikálním modelem a realistickým jízdním modelem. Hra samotná přitom nebyla žádný simulátor rally, ale svou obtížností balancovala přesně uprostřed, takže potěšila jak amatéry, tak zapálené jezdce.

KOUKNI SE  Podrobnosti k DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
Zadní
Předchozí článekNejočekávánější akční hry roku 2020
Další článekNejočekávanější sci-fi a fantasy filmy roku 2020

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 + nineteen =