Kultovní mlátička Mortal Kombat se opět objeví jako filmová adaptace. Trailer navíc napovídá, že by nemuselo jít o pohromu.

První filmová adaptace bojovky Mortal Kombat se objevila již v roce 1995. S klidným svědomím můžu říct, že se jednalo o celkem povedené béčko. Taky dodám, že šlo za mne o jedno z nejlepších převedení hry na stříbrné plátno. Za dva roky na to jsme se dočkali pokračování, které však lze zhodnotit jedním slovem. Blbost. Posledního filmového zpracování jsme se dočkali minulý rok. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge se vcelku povedl, jen je nutné dodat, že se jedná o animovaný film.

Letos, jak se zdá, se dočkáme opět hraného filmu. Trailer naznačuje, že se příběh bude točit okolo zápasníka Colea Younga, který se narodil se zvláštním mateřským znaménkem ve tvaru draka, což ho předurčuje k účasti na turnaji na život a na smrt. Příběh nevypadá nijak propracovaně, ale fanoušci zajisté ocení hlavně své oblíbené postavy. Chybět nebude Liu Kang, Sonya nebo třeba Raiden. Zlou stranu pak bude zastupovat Shang Tsung, Scorpion, Goro nebo Sub-Zero. Trailer slibuje opravdu krvavé hody, podle režiséra Simona McQuoida bychom se měli dočkat i ztvárnění legendárních fatalit. Co dodat? Snad se nebude opakovat zklamání, které nás zasáhlo s vydáním druhého dílu. Film poběží od 16. dubna v kinech. Ve stejný den se objeví i na HBO Max.

KOUKNI SE  Nejlepší hry roku 2023

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 − 5 =